احسان حاج صفی: تا قهرمانی آسیا 2 فینال دیگر پیش رو داریم، صحبت ها درباره کی روش بماند بعد از جام ملت ها

به گزارش مجله عکس، احسان حاج صفی، مدافع - هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت که این تیم برای دستیابی به عنوان قهرمانی مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا 2019 دو فینال دیگر پیش رو دارد.

احسان حاج صفی: تا قهرمانی آسیا 2 فینال دیگر پیش رو داریم، صحبت ها درباره کی روش بماند بعد از جام ملت ها

به گزارش خبرنگار اعزامی مجله عکس از امارات، احسان حاج صفی از جمله بازیکنان باتجربه تیم ملی است که با بیش از 100 بازی ملی جزو مهره های قابل اطمینان کارلوس کی روش به حساب می آید، بازیکنی که حالا پس از چند تجربه ناموفق در جام ملت ها، به دنبال کسب افتخاری بزرگ همراه با تیم ملی است و تحقق رؤیایی بزرگ، رؤیای قهرمانی جام ملت های آسیا که تنها دو بازی و دو برد برای رسیدن به آن باقی مانده است یا از زبان احسان حاج صفی بگوییم، تنها دو فینال دیگر داریم. گفت وگوی خبرنگار اعزامی مجله عکس به امارات با احسان حاج صفی را در ادامه می خوانید:مجله عکس: خدا را شکر توانستیم به نیمه نهایی جام ملت های آسیا 2019 صعود کنیم، آن هم با یک عملکرد فوق العاده در خط دفاع و البته خط حمله ...

بله، خدا را شکر توانستیم بازی با چین را ببریم و دل مردم ایران را شاد کنیم. تنها هدف مان هم همین است که دل این مردم شاد گردد. از آنها می خواهم برای ما در بازی های آینده هم دعا نمایند تا دست پُر از زمین خارج شویم. از ابتدای مسابقات هم هدف مان همین بود که ابتدا گل نخوریم و بعد بتوانیم گل بزنیم. مقابل ژاپن نیز با همین هدف بازی خواهیم کرد.

مجله عکس: ژاپن یکی از پُرافتخارترین و قدرتمندترین تیم های آسیاست. دیدار با این تیم را چطور ارزیابی می کنی؟

دیدار با ژاپن صددرصد سخت تر از بازی با عمان و چین است. شادی ما از پیروزی مقابل چین تمام شده است و از الان به بعد به فکر ژاپن هستیم و این تیم را بررسی خواهیم کرد. ان شاءالله همان طور که گفتم در این مسابقه هم بتوانیم دست پُر از زمین خارج شویم و دل مردم را دوباره شاد کنیم.

مجله عکس: اکثر کارشناسان و رسانه های جهان، ایران را شانس اصلی قهرمانی آسیا می دانند، آیا این موضوع روی روحیه بازیکنان تأثیرگذار است یا دچار غرورتان می نماید؟

هدف ما این است که بازی به بازی پیش برویم. از ابتدا هم قرارمان با یکدیگر این بود که هفت فینال را پیش رو داریم و باید در تمام آنها پیروز شویم. خدا را شکر تاکنون پنج فینال را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و دو فینال دیگر پیش رو داریم که امیدوارم آنها هم به خیر بگذرند. من باز هم می گویم فقط از مردم ایران می خواهم که برای مان دعا نمایند.

مجله عکس: یک موقعیت خوب هم در دیدار برابر چین داشتی، اما تبدیل به گل نشد.

حیف شد! حمله کردیم و شوت زدم، اما قسمت نبود. ان شاءالله بازی های بعدی!مجله عکس: ان شاءالله گل قهرمانی ...

به امید خدا. فرقی نمی نماید چه کسی گل بزند، مهم این است که تیم پیروز و قهرمان گردد.

مجله عکس: به عنوان سؤال سرانجامی، شایعاتی مطرح شده که کارلوس کی روش در سرانجام مسابقات از تیم ملی ایران جدا خواهد شد، آیا به نظرت این موضوع روی روحیه بازیکنان تأثیر دارد و آیا اصلاً به این موضوع فکر می کنید؟

به این چیزها فکر نمی کنیم. هدف مان فعلاً این مسابقات است و ان شاءالله بعد از سرانجام مسابقات و قهرمانی در خصوص این مسائل صحبت می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 129

به "احسان حاج صفی: تا قهرمانی آسیا 2 فینال دیگر پیش رو داریم، صحبت ها درباره کی روش بماند بعد از جام ملت ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احسان حاج صفی: تا قهرمانی آسیا 2 فینال دیگر پیش رو داریم، صحبت ها درباره کی روش بماند بعد از جام ملت ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید