احمد نوراللهی 90 میلیارد، فرهاد مجیدی 43 میلیارد تومان

به گزارش مجله عکس، خبرنگاران: بازیکنان و مربیان فوتبال ایران بعد از تغییر نام لیگ فوتبال امارات دوباره پایشان به این کشور باز شده و با بستن قرارداد های دلاری، به غیر از قطر، مقصد جدیدی برای سپری کردن دوران حرفه ای شان پیدا کردند. امارات بعد از آنکه نام لیگ فوتبال کشورش را به واژه جعلی خلیج عربی تغییر داد، دیگر، ستاره های فوتبال ایران را از دست داد.

احمد نوراللهی 90 میلیارد، فرهاد مجیدی 43 میلیارد تومان

به گزارش خبرنگاران، با پیدا شدن ادنوک به عنوان اسپانسر تازه این لیگ، نام لیگ فوتبال امارات هم به ادنوک تغییر کرد تا دوباره پای ایرانی ها دوباره به امارات باز شود. احمد نوراللهی و مهدی قایدی، دو ستاره برتر استقلال و پرسپولیس در اولین سال به تیم الاهلی از این کشور رفتند و حالا هم که فرهاد مجیدی به تیم اتحاد کلبا رفته است. درباره عدد و رقمی که ایرانی ها از تیم های اماراتی می گیرند حرف و حدیث زیاد است. استقلال مدعی است قایدی را به عنوان گران ترین ترانسفر تاریخ لیگ ایران به امارات فرستاده است. احمد نوراللهی هم که قراردادی 2 ساله بسته که سال اول یک میلیون و 200 و سال دوم یک میلیون و 500 هزاردلار ارزش دارد. با تبدیل پول قرارداد احمد به تومان، او سرجمع برای دو فصل 90 میلیاردتومانی به جیب می زند.

درباره فرهاد مجیدی هم به نظر می رسد شرایط یکسان است. همین چند روز پیش بود که عنوان شد او قراردادی به ارزش 43 میلیاردتومان با اتحاد کلبا برای یک فصل بسته و شرایط در صورت رضایت طرفین، شرایط برای تمدید قرارداد مهیاست. به گزارش خبرنگاران، حالا طبیعی است که این افراد اگر بخواهند هم به این سادگی ها نتوانند پول را فدای تعصب در تیم های استقلال و پرسپولیس کنند. احمد نوراللهی درخواست 15 تا 20 میلیاردی از پرسپولیس داشت که مقدور نبود. او حالا قریب به 5 برابر این پول را در امارات می گیرد.

منبع: فرارو
انتشار: 27 تیر 1401 بروزرسانی: 27 تیر 1401 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 2127

به "احمد نوراللهی 90 میلیارد، فرهاد مجیدی 43 میلیارد تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمد نوراللهی 90 میلیارد، فرهاد مجیدی 43 میلیارد تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید