باز هم مهدی، همواره مهدی

به گزارش مجله عکس، بعد از بازی پورتو و ریوآوه، بازیکنی که باردیگر به شدت مورد توجه همه نهاده شد مهدی طارمی بود. ستاره پورتو در این بازی هم خوش درخشید و یکی از عوامل اصلی برد

باز هم مهدی، همواره مهدی

به گزارش خبرنگاران ، روزنامه خبرنگاران نوشت: 2 بر صفر تیمش بود. مهدی در طول مسابقه عالی بود ولی روی گل دوم تیمش فوق العاده ظاهر شد. او در این صحنه نماد از خودگذشتگی و البته جسارت بود. در صحنه ای که توپ کنار خط در اختیار مدافع ریوآوه بود مهدی تکلی زد و توپ را از او قاپید. سپس به محوطه جریمه زد و در حالی که به شدت تحت فشار مدافع و دروازه بان حریف قرار داشت پاسی به همبازی اش داد که دست کمی از دروازه خالی نداشت. اوانیلسون هم گل دوم را زد. در سرانجام مسابقه جایزه بهترین بازیکن زمین به مهدی تعلق گرفت. او گفت: رویارویی با ریوآوه یک بازی خاص برای من بود. ذهنیت تیمی پورتو، بودن کنار هم در زمان حمله و دفاع است. ما در پورتو گام به گام پیش می رویم. من برای تیمم می دوم.

اوانیلسون هم که پاس فوق العاده طارمی را تبدیل به گل کرد، بعد از بازی چنین حرف هایی زد:این یک حرکت زیبا از طارمی بود. من آن را باور کردم و تا آخر ادامه دادم. طارمی هم خرسند بود که به من یاری نموده است. بعد از همه گیری کرونا برای مهدی شام می خرم.

بعد از او نوبت به تعریف و تمجید کنسیسائو سرمربی پورتو رسید. ستاره سال های نه چندان دور تیم ملی پرتغال درباره مهدی گفت:در گل دومی که ما زدیم و حرکتی که طارمی انجام داد، این مساله قابل درک است که با چنین عزم استواری یک بازیکن می تواند کاملا تاثیرگذار و مهم در بازی ها ظاهر گردد. طارمی باعث می گردد ذهن ما آرامش پیدا کند. این عزم استوار یک اتفاق مهم و اساسی در فوتبال و زندگی است. DNA پورتو در رگ های طارمی جاری است و او متوجه شده که می تواند با حرکاتش کاملا تاثیرگذار و سرنوشت ساز باشد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 اسفند 1399 بروزرسانی: 24 اسفند 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1527

به "باز هم مهدی، همواره مهدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باز هم مهدی، همواره مهدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید