تشکیل کارگروهی برای حل مسائل گروه ملی و شرکت نیشکر در مجلس

به گزارش مجله عکس، سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این که به دنبال حل ریشه ای مسائل گروه ملی و نیشکر هفت تپه هستیم، گفت: در این کمیسیون کارگروهی تشکیل شده است تا مسائل شرکت های گروه ملی فولاد ایران و نیشکر هفت تپه در آن پیگیری و برای حل این مسائل کوشش گردد.

تشکیل کارگروهی برای حل مسائل گروه ملی و شرکت نیشکر در مجلس

جلیل مختار در گفت وگو با مجله عکس در خصوص مسائل گروه ملی فولاد ایران و نیشکر هفت تپه ، اظهار کرد: در کمیسیون اجتماعی مجلس جلسه ای پیرامون حل مسائل کارگران این شرکت ها برگزار و مسایل کارگران و کارخانه ها مورد آنالیز نهاده شد.

وی اضافه کرد: در این کمیسیون کارگروهی تشکیل شده است تا مسائل کارخانه های گروه ملی فولاد ایران و نیشکر هفت تپه در آن پیگیری و برای حل این مسائل کوشش گردد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: این کارگروه با حضور نمایندگان کارگران و همچنین نماینده های این دو شرکت و سایر بخش های ذی ربط پیگیر مسایل خواهد بود تا به جمع بندی کاملی در خصوص مسائل کارگران برسد.

مختار ادامه داد: پس از جمع بندی هایی که در این کارگروه انجام خواهد گرفت، برای تصمیمات نهایی از وزرای مربوطه نیز دعوت می گردد تا در جلسات حل مشکل کارگران حضور پیدا نمایند و تصمیم گیری نهایی در خصوص گروه ملی فولاد و نیشکر هفت تپه اتخاذ گردد.

وی اعلام کرد: مسایل مختلفی از جمله مسایل فراوری کارخانه ها و همچنین حقوق های معوق کارگران در دستور کار ما قرار گرفته است و در این زمینه تا حل کامل مسائل، پیگیر مساله هستیم.

مختار با بیان این که به دنبال حل ریشه ای مسائل گروه ملی و نیشکر هفت تپه هستیم، مطرح نمود: کمیسیون اجتماعی مجلس پیگیر حل مسائل کارگران این دو شرکت است و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 94

به "تشکیل کارگروهی برای حل مسائل گروه ملی و شرکت نیشکر در مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل کارگروهی برای حل مسائل گروه ملی و شرکت نیشکر در مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید