جدایی هاشم زاده از تیم ملی فوتسال، پیشنهاد حضور مربی خارجی رد شد

به گزارش مجله عکس، به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتسال ایران بعد از سرانجام جام جهانی و حذف از این رقابت ها بلاتکلیف است. نه تنها کمیته فوتسال رئیس ندارد بلکه حتی معین نیست چه کسی به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم ملی خواهد نشست.

جدایی هاشم زاده از تیم ملی فوتسال، پیشنهاد حضور مربی خارجی رد شد

سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی ایران روز گذشته نشستی را با اعضای کمیته فوتسال برگزار کرد و ضمن ارائه دفاعیاتش از عملکرد تیم ملی در جام جهانی، برنامه هایش را به فدراسیون فوتبال ارائه داد.

در این جلسه حتی در مورد دستیاران احتمالی ناظم الشریعه هم صحبت به میان آمد؛ دستیارانی که گفته می گردد از سمت خود استعفا نموده اند ولی سرمربی تیم ملی فوتسال این موضوع را رد می نماید.

ناظم الشریعه در این خصوص گفت: وقتی جام جهانی تمام می گردد، تغییرات عمده ای در کادر فنی و بازیکنان ایجاد می گردد. تا جایی که می دانم فقط محمد هاشم زاده آن هم به خاطر پیشنهاداتی که دارد از تیم ملی استعفا داده است. آقای رضا حیدریان استعفا ننموده است. او با من صحبت کرد. در مجموع تصمیم گیری بعد از ابقای من یا حضور مربی نو تعیین می گردد. مطمئناً یکسری تغییرات خواهیم داشت و دلایلش تعیین است.

بحث حضور مربی خارجی در تیم ملی فوتسال هم از جمله مسائلی بود که در جلسه روز گذشته به آن پرداخته شد. ناظم الشریعه در این باره تاکید نمود: درخواست برای مربی خارجی را در برنامه هایم ارائه داده ام. برنامه هایم را به دبیر کل فدراسیون فوتبال اعلام نموده ام ولی باید قبول کنیم که آیا امکانش هست یا خیر. یکسری محدودیت هایی وجود دارد. مربیان داخلی بسیار مربیان ارزشمندی هستند. سالهاست یکی از تیم های خوب جهان هستیم که تیم ملی ما به خاطر همین مربیان داخلی در بالای رنکینگ بوده است.

پیگیری های خبرنگاران نشان می دهد حضور دستیار خارجی در تیم ملی فوتسال در همان جلسه دیروز به نتیجه نرسیده و اعضا تاکید نموده اند که مربی خارجی در این مقطع نمی تواند کمکی به کادر فنی کند؛ با این حال تقویت کادر فنی با حضور مربیان ایرانی در دستور کار واقع شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 آذر 1400 بروزرسانی: 21 آذر 1400 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1920

به "جدایی هاشم زاده از تیم ملی فوتسال، پیشنهاد حضور مربی خارجی رد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی هاشم زاده از تیم ملی فوتسال، پیشنهاد حضور مربی خارجی رد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید