جلالی: در اصفهان باید اقتصادی بازی کرد، تعطیلات به تیم ها لطمه می زند

به گزارش مجله عکس، سرمربی تیم فوتبال پیکان می گوید تعطیلات بیش از حد لیگ برتر بلای زیادی سر تیم ها می آورد.

جلالی: در اصفهان باید اقتصادی بازی کرد، تعطیلات به تیم ها لطمه می زند

به گزارش مجله عکس، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران در نشست خبری بعد از بازی با ذوب آهن که با تساوی یک بر یک به انتها رسید، گفت: یک ماه است که بازی نکرده ایم. به همین دلیل است که یکی از ضعیف ترین بازی های مان را انجام دادیم. یک تیمی که یک ماه بازی نمی نماید و می آید جلوی ذوب آهن تساوی می گیرد، با شخصیت است. در بازی های آینده می توانیم بهتر شویم. اگر آن پنالتی را نمی دادیم می توانستیم برنده باشیم. تعطیلی باید یک بار باشد و آن هم در نیم فصل. این سومین تعطیلی لیگ برتر بود و باز هم به وجود می آید. این یک مشکل است. اگر تیمی در طول یک ماه بازی نکند بلای زیادی سرش می آید.

او ادامه داد: چیزی که امروز از بازیکنانم دیدم با تمرینات مان فرق داشت. بازی با کیفیت بود و ذوب آهن هم خوب بازی کرد. خوشحال هستم که یک امتیاز گرفتیم. امروز دیدم وضعیت رختکن و چمن فولاد شهر خیلی بهتر شده است. این برای من خیلی خوشحال نماینده بود که تیمی روز به روز پیشرفت می نماید.

جلالی در مورد داوری هم اظهار کرد: به نظر من داوری خوب بود اما یک داور نباید فضای اعتراض به تیم ها بدهد. اما در وسط زمین خوب داوری کردند. قبل از صحنه پنالتی داور یک خطا گرفت و آن ها بازی را سریع آغاز کردند. به نظرم آن صحنه خطا نبود.

او افزود: بازی با کیفیت و تنظیم شده بود. هر دو تیم روی تنظیمات خودشان حرکت می کردند. اما 20 دقیقه آخر به خاطر این جذاب تر شد که افرادی در دقایق انتهای به زمین آمدند بازی را بهتر کردند. شاید یکی از تعویض هایی که انجام دادم خوب نبود. ما امروز در این بازی مثل همیشه نبودیم.

سرمربی پیکان در انتها به شوخی گفت: وقتی تیمی به شهر اقتصادی اصفهان می آید باید اقتصادی هم بازی کند. دو تیمی که برای اصفهان هستند از تیم های خوب کشورند و تیم ها باید مقابل آن ها حساب شده و با برنامه بازی نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 71

به "جلالی: در اصفهان باید اقتصادی بازی کرد، تعطیلات به تیم ها لطمه می زند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: در اصفهان باید اقتصادی بازی کرد، تعطیلات به تیم ها لطمه می زند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید