زنده شدن مرده روی میز کالبد شکافی

به گزارش مجله عکس، یک شهروند هندی که گواهی فوت وی پس از تصادف شدید با موتور توسط پزشکان صادر شده بود روی میز کالبدشکافی و حین آزمایش های پس از مرگ ناگهان زنده شد و علائم حیات از خود بروز داد.

زنده شدن مرده روی میز کالبد شکافی

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایران، فرد یاد شده یک شهروند 27 ساله هندی و از ساکنان شهر ماهالینگ پور در ایالت کارناتاکا است که هفته گذشته پس از تصادف شدید با موتور با شرایط بحرانی به بیمارستانی خصوصی در این شهر منتقل شد و پزشکان پس از معاینات اولیه از مرگ وی خبر داده و برایش گواهی فوت صادر نموده بودند. خانواده این فرد که هویت وی توسط خبرگزاری ها فاش نشده پس از آگاه شدن از ماجرا، او را به بیمارستانی دولتی در نزدیکی محل بیمارستان خصوصی منتقل کردند تا مراحل کالبدشکافی و آزمایش های پزشکی پس از مرگ روی او انجام گردد. این آزمایش روز دوشنبه انجام شد و آن طور که نزدیکان فرد یاد شده به خبرنگاران و رسانه های محلی گفته اند یکی از متخصصان آسیب شناسی جسد هنگام معاینه ناگهان متوجه می گردد که بدن او در حال تکان خوردن است.

خبرگزاری فرانسه با تهیه گزارشی ضمن پوشش این خبر، صحت ماجرا را با استناد به سخنان یک مسئول خدمات بهداشتی بیمارستان مورد تأیید قرار داد و به نقل از وی اظهار داشت که مرد جوان بلافاصله در بیمارستان دیگری بستری شد و حال او رو نیز به بهبود است.

به گفته این فرد پزشکان هنگام معاینه اولیه پس از تصادف دقت لازم به خرج نداده و در وظیفه خود سهل انگاری نموده بودند. در گزارش فرانس پرس به نقل از این منبع آمده است که خانواده مرد جوان هنوز شکایتی رسمی در مورد سهل انگاری پزشکان ارائه ننموده اند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1600

به "زنده شدن مرده روی میز کالبد شکافی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنده شدن مرده روی میز کالبد شکافی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید