ستاره پرسپولیس محروم می گردد؟

به گزارش مجله عکس، همان طور که در خبرها آمده بود عیسی آل کثیر به پرداخت پول ایجنتش محکوم شده است. آل کثیر و مدیر برنامه هایش که از چند ماه پیش بر سر دریافت حق کارگزاری انتقال او به پرسپولیس با هم اختلاف داشتند حالا این ماجرا وارد فاز جدیدی شده است.

ستاره پرسپولیس محروم می گردد؟

در ماه های آغازین حضور عیسی آل کثیر در پرسپولیس و بعلاوه محرومیت این بازیکن در آسیا، باشگاه پرسپولیس نتوانست مطالبات این بازیکن را پرداخت کند و همین موضوع سبب اختلاف آل کثیر با ایجنتش شد. آل کثیر مدعی است مدیر برنامه هایش نتوانسته مطالبات او را از باشگاه پرسپولیس بگیرد و به همین دلیل حق کارگزاری خود را به او پرداخت نکرد.

کمیته معین شرایط فدراسیون فوتبال آل کثیر را به پرداخت مبلغ 504 میلیون تومان بابت اصل حق کارگزاری به مدیر برنامه هایش محکوم نموده است. با توجه به قانون وضع شده در این زمینه هر فوتبالیست باید بین سه تا 10 درصد از مبلغ قرارداد خود را به ایجنت رسمی خود پرداخت کند و اگر بازیکن از پرداخت این حق کارگزاری امتناع کند، ایجنت می تواند از بازیکن شکایت نموده و جلوی بازی کردن او را بگیرد.

توافق عیسی آل کثیر و مدیربرنامه هایش مطابق مدارک و قراردادی که به کمیته معین شرایط ارائه شده است، 8 درصد از اصل قرارداد انتقال او به پرسپولیس بوده است و او باید این مبلغ را به کارگزارش بپردازد.

آنچه معین است با توجه به اینکه بند 8 درصد در قرارداد او و کارگزارش به صراحت آمده است، اعتراض آل کثیر به این رای در کمیته استیناف نتیجه ای برای او نخواهد داشت و همان رای کمیته معین شرایط تایید خواهد شد.

حالا در صورتی که آل کثیر پول ایجنتش را پرداخت نکند، ممکن است اجازه بازی برای پرسپولیس نیز از او سلب گردد.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1921

به "ستاره پرسپولیس محروم می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره پرسپولیس محروم می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید