از اعتراض و الفاظ رکیک تا بازدید هواداران از یوروهای برانکو

به گزارش مجله عکس، به گزارش خبرنگاران، انتشار خبر جدایی بشار رسن و عدم پرداخت تمام و کمال مطالبات برانکو ایوانکوویچ باعث حضور عده ای از هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان این باشگاه برای اعلام اعتراض آنها شد.

از اعتراض و الفاظ رکیک تا بازدید هواداران از یوروهای برانکو

اعتراضاتی که باعث حضور نیروی انتظامی در محل شد. ضمن اینکه هواداران با شعاری تند که الفاظ رکیکی نیز در آنها شنیده می شد خواهان توضیحات مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه شدند.

خواسته ای که باعث حضور رئیس هیات مدیره این باشگاه در بین هواداران شد. رسول پناه برای اینکه صدای اعتراض هواداران را بشنود و با آنها صحبت کند روی یک صندلی رفت تا اینگونه به اعتراضات آنها رسیدگی کند.

رسول پناه پس از اعتراض گسترده هواداران حاضر به اسناد مالی پرداختی به برانکو ایوانکوویچ و بشار رسن اشاره کرد و گفت: بشار نمی خواست بیاید. به خاطر من آمد. او حق جدایی ندارد چون با ما قرارداد دارد. بشار به باشگاه آمد تا بگوید من (رسول پناه) مقصر نیستم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود: رسن حق ندارد برود. از تیم قطری که خواهان او شده و مذاکره کرده است شکایت خواهیم کرد. تا بیستم مهرماه باید پول او را می دادیم که به او هم دادیم. تا زمستان حق ندارد از پرسپولیس برود.

وی افزود: الان هم ما می خواهیم پول برانکو را پرداخت کنیم. از طلبی که به او داریم یک میلیون یورو آماده است که هر کس از بین هواداران می خواهد نماینده شده و یوروها را ببیند که سندش را زده ایم.

از این رو حدود 15 هوادار با هماهنگی نیروی انتظامی به عنوان نماینده وارد ساختمان باشگاه پرسپولیس شدند.

اتفاقات عجیب برای تیمی که به فینال لیگ قهرمانان 2020 آسیا رسیده است و برای حضور مقتدرانه در سوپرجام فوتبال باشگاه های کشور و دفاع از عنوان قهرمانی خود در چهار سال گذشته لیگ برتر از حضور در جابجایی محروم است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1299

به "از اعتراض و الفاظ رکیک تا بازدید هواداران از یوروهای برانکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از اعتراض و الفاظ رکیک تا بازدید هواداران از یوروهای برانکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید