نشست روسای دانشگاه ها هفته آینده به صورت ویدیو کنفرانس برگزار می گردد

به گزارش مجله عکس، وزیر علوم گفت: هفته آینده وزارت علوم نشستی به صورت ویدئو کنفرانس با روسای دانشگاه ها در زمینه همفکری و هم افزایی در زمینه مدیریت شرایط خاص فعلی خواهد داشت.

نشست روسای دانشگاه ها هفته آینده به صورت ویدیو کنفرانس برگزار می گردد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از وزارت علوم، نشست مشترک هیأت رئیسه و بعضی اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و وزارت علوم با حضور منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مسعود برومند، معاون پژوهش و فناوری، علی خاکی صدیق، معاون آموزشی، مجتبی صدیقی، رئیس سازمان امور دانشجویان، غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی، محمدمهدی تهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی زاهدی، رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس و جمعی از نمایندگان مجلس با موضوع آنالیز شرایط، برنامه ها و کوشش های دانشگاه ها و مراکز علم و فناوری برگزار گردید.

در ابتدای این نشست منصور غلامی با تبریک سال جدید و فرارسیدن اعیاد شعبانیه در مورد اقدامات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دوره شیوع بیماری کرونا مطالبی بیان نمود.

وی با تأکید بر اینکه وزارت علوم طی شیوع این بیماری، تا حدود زیادی افکار عمومی را در جریان اقدامات اجرا شده در حوزه آموزش عالی قرار داده گفت: در بخش آموزش مجازی و اعطای اختیارات بیشتر به دانشگاه ها و تمرکززدایی پیش از کرونا نیز اقدامات مثبتی در آموزش عالی اجرا شده و این اقدامات در دوران بحران تقویت شده و توسعه یافته است.

وزیر علوم با بیان اینکه هفته آینده وزارت علوم نشستی به صورت ویدئو کنفرانس با روسای دانشگاه ها در زمینه همفکری و هم افزائی در زمینه مدیریت شرایط خاص فعلی خواهد داشت گفت: دانشگاه های کشور در ماه گذشته حضور مؤثر علمی و مطالعاتی درزمینه های مختلف مالی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی مقابله با کرونا انجام داده اند. خوشه های علمی فعال دانشگاهی در حوزه های مختلف علمی تشکیل شده و ضمن انجام مطالعات علمیه ارائه راه چاره های کارشناسی در این زمینه پرداخته اند که نتایج حاصل به تدریج به مسئولان و نهاد های ذیربط ارائه شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 954

به "نشست روسای دانشگاه ها هفته آینده به صورت ویدیو کنفرانس برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست روسای دانشگاه ها هفته آینده به صورت ویدیو کنفرانس برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید