نکونام: کرونا خیلی به تیم من ضربه زد و باعث شد شکست بخوریم، ما هم تا یک جایی می توانیم بجنگیم

به گزارش مجله عکس، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ابتلای تعداد زیادی از بازیکنان تیمش به ویروس کرونا را دلیل اصلی شکست سرخپوشان خوزستانی مقابل پرسپولیس دانست.

نکونام: کرونا خیلی به تیم من ضربه زد و باعث شد شکست بخوریم، ما هم تا یک جایی می توانیم بجنگیم

به گزارش خبرنگاران، جواد نکونام پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در هفته بیست و پنجم لیگ برتر گفت: شرایط بازی طوری نبود که ما حتی بخواهیم به فکر بازی باشیم. ما به حدی بازیکن کرونایی داشتیم و به اندازه ای کرونا به ما ضربه زد که تمام تیم ما این ویروس را گرفتند و رد کردند. تمام تعویض های ما کسانی بودند که روز گذشته تست شان منفی شد و توانستند بازی نمایند، چون اصلاً بازیکنی نداشتیم که بازی کنیم. ما تمرینات مان را با جوانان برگزار کردیم، چون اصلاً نفری برای تمرین نداشتیم. ما از روزی که آغاز کردیم تا الان 27، 28 نفر از تیم مان کرونا گرفتند و رد کردند و مطمئناً همین داستان ادامه هم دارد.

وی اضافه نمود: تیم ما از این موضوع خیلی ضربه خورد. شما دیدید تا جایی که تیم مان جان داشت و بدنی مسئله ای نداشتیم خوب بازی کردیم. تعویض هایی که کردیم هم مجبور شدیم از بازیکنانی استفاده کنیم که نمی خواستیم از آنها استفاده کنیم. شرایط بدی برای ما بعد از کرونا رقم خورده است و متأسفانه تیم از شرایط آرمانی فاصله گرفته است. ای کاش این بازی و بازی های دیگر در زمانی بود که تیم مان شرایط خوبی داشت. شما تیم ما را دیدید. ما شرایط بدنی خوبی داشتیم، ولی امروز واقعاً تیم مان افتاد، چون توان بچه ها همین بود و ویروس کرونا بچه ها را اذیت نموده بود و باعث شد شکست بخوریم. چاره ای نداریم و مجبوریم بازی کنیم، ولی امیدوارم برای بازی های بعد بازیکنان مان را داشته باشیم. همین الان هفت بازیکن ما با مربی اسپانیایی مان در اهواز تمرین می نمایند تا ببینیم می توانیم آنها را به بازی بعد برسانیم یا خیر.

سرمربی تیم فولاد در خصوص اعتراضش به داوری بیان نمود: چیز خاصی نبود.

نکونام درباره مشکل تیمش در دفاع راست، شرح داد: مشکل ما همین بود که ما سه دفاع راست داشتیم و هر سه آنها کرونا داشتند. مجبور بودیم از آنها بازی بگیریم. یک نفر را وسط نیمه تعویض کردیم، نفر دوم نتوانست بازی کند و مجبور شدیم نفر سوم را به زمین بفرستیم. این ها کرونا داشتند، کرونا با کسی شوخی ندارد و نمی گذارد شما نفس بکشید. ما خیلی مشکل داشتیم، سه تعویض در یک پست تعیین است برای چیست.

وی در واکنش به این موضوع که به نظرش تیم فولاد در خاتمه فصل در چه جایگاهی قرار می گیرد، گفت: با این شرایطی که الان به وجود آمده است باید توکل کنیم به خدا. شرایط در اهواز خیلی سخت است. به مسئولان می گوییم، می فرستند راستی آزمایی، راستی آزمایی می گوید درست است بعد نامه می زنیم جواب مان را نمی دهند. ما دروغ نداریم بگوییم. آقایان! ما شرایط مان در اهواز خیلی بد است. این مشکل هم پیش آمده است. الان ما چه کار کنیم؟ در این شرایط اگر تیم من دوباره گرفتار این بیماری گردد شک نکنید پایین خواهیم آمد. ما داریم می جنگیم، ولی تا یک جایی می توانیم. وقتی من سه بازیکنم را تعویض می کنم، همین که بعد از کرونا می تواند فوتبال بازی کند جای شکر دارد. این همه بازیکن وقتی کرونا دارند من دیگر نمی توانم کاری کنم. من کارم را نموده ام و نتایجم تعیین است. الان شرایط نابرابر است و متأسفانه یکسری تیم ها هم می گویند بازی باید 3 بر صفر گردد. چی 3 بر صفر گردد؟ ما حجب و حیا می کنیم و چیزی نمی گوییم، ولی اگر به جایش برسد ما هم بلدیم و می توانیم مثل دوستان حرف بزنیم. 3 بر صفر برای زمانی است که ما خودمان بازی نکنیم. الان ما خودمان مدعی هستیم که در بالای جدول با این تیم ها رقابت کنیم، چون ما نه بودجه آنها را داشتیم و نه شرایط شان را. الان هم کرونا یقیه تیم مان را گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1159

به "نکونام: کرونا خیلی به تیم من ضربه زد و باعث شد شکست بخوریم، ما هم تا یک جایی می توانیم بجنگیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: کرونا خیلی به تیم من ضربه زد و باعث شد شکست بخوریم، ما هم تا یک جایی می توانیم بجنگیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید