هوش مصنوعی فایل های ویدئویی را استخراج می نماید

به گزارش مجله عکس، به تازگی فناوری هوش مصنوعی ابداع شده که با استفاده از آن می توان متن، صدا و جزئیات بصری فایل های ویدئویی را تشخیص داده و از آن استخراج کرد.

هوش مصنوعی فایل های ویدئویی را استخراج می نماید

فناوری یادشده که توسط فیس بوک عرضه شده با آنالیز فایل های ویدئویی عادی و عرضه شده به وسیله این شبکه اجتماعی می تواند محتوای آنها را به طور کامل درک و طبقه بندی کند.

فیس بوک مدعی است هوش مصنوعی یادشده را با هدف ارتقای دقت ویدئوهای توصیه شده به دیگر کاربران طراحی نموده است. یکی دیگر از اهداف کاربرد این هوش مصنوعی تسریع در آنالیز انبوه ویدئوهای آپلود شده در فیس بوک است تا معین گردد آیا آنها با سیاست های این شبکه اجتماعی سازگاری دارند یا خیر.

فیس بوک می گوید از هوش مصنوعی یادشده برای ارتقای دقت ویدئوهای توصیه شده به کاربران در اینستاگرام استفاده نموده است. دقت این سیستم هوش مصنوعی در زمینه تشخیص حرکات و اصوات مختلف در ویدئوها بالا توصیف شده و ادعا شده که می تواند به خوبی کلمات و اصطلاحات مربوط به نفرت پراکنی را در هر ویدئو شناسایی کند.

قرار است فناوری یادشده با ویدئوهایی با زبان های مختلف کشورهای گوناگون سازگار شده و منحصر به چند زبان محدود باقی نماند. فیس بوک مدعی شده حریم شخصی و جزئیات اطلاعات استخراج شده از هر ویدئو محفوظ باقی خواهد ماند.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 27 فروردین 1400 بروزرسانی: 27 فروردین 1400 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1596

به "هوش مصنوعی فایل های ویدئویی را استخراج می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوش مصنوعی فایل های ویدئویی را استخراج می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید