اخبار سیاسی

کریمی تاکید نمود: تدوین پیوست&zwnjهای پژوهشی برای اجرای برنامه&zwnjها در آموزش و پرورش

تهران (پانا) - رئیس ستاد بزرگداشت هفته پژوهش بیان نمود یکی از مهم ترین اولویت ها و ظرفیت های پژوهشی کشور، ظرفیت های درون آموزش و پرورش است ما در این وزارتخانه دارای سامانه ملی پژوهشی هستیم که در سراسر کشور رسوخ دارد.

20 دی 1399

چین فیلم آمریکایی را از پرده سینما پایین کشید، صحنه ای که چینی ها را عصبانی کرد!

کشور چین فیلم آمریکایی شکارچی هیولا رابه خاطر وجود صحنه نژادپرستانه از پرده سینماهایش پایین کشید.

15 دی 1399

رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای؛ مشاور معاون وزیر صمت شد

با حکم معاون بازرگانی داخلی وزیر صمت، رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای؛ به عنوان مشاور در امور فروشگاه های زنجیره ای منصوب شد.

14 دی 1399

مقام ارشد پنتاگون بایدن را به کودتا متهم کرد

گزینه مورد نظر ترامپ برای احراز یک سمت ارشد در پنتاگون، جو بایدن را به کودتا متهم نموده است.

12 دی 1399

جزئیات پرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی براساس مصوبه ستاد ملی کرونا

تهران (پانا) - حسب اعلام مدیریت کل اعتبارات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بر اساس مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا بالغ بر 21.421.863 نفر تا به امروز از تسهیلات یک میلیون تومانی سیستم بانکی (طی پنج مرحله) بهره مند شده اند که مقرر شده اقساط تسهیلات پرداختی طی...

11 دی 1399

1748 مسافر کرونا مثبت قصد استفاده از هواپیما و قطار را داشتند

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: تمام آزمایش های مثبت در یک بانک اطلاعاتی جمع آوری می شود و طی چهار روز گذشته از حضور و سفر 1748 نفر فردی که مثبت بودند و قصد خرید بلیت و مسافرت با اتوبوس، هواپیما و قطار داشتند جلوگیری کردیم.

9 دی 1399

تاکید قالیباف بر حمایت از نیازمندان در بودجه 1400 و افزایش رشد مالی

سخنگوی کمیسیون بودجه با اشاره به آنالیز بودجه 1400 با حضور قالیباف در این کمیسیون گفت: رئیس مجلس تاکید نمود بودجه آینده باید به نحوی تدوین گردد که موجب افزایش رشد مالی و حمایت از افراد نیازمند گردد.

8 دی 1399

پاسکاری سرخابی ها در زمین بورس

حتی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی در تابستان گفت که استارت واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال تا مرداد ماه زده می گردد. وزیر ورزش و جوانان نیز مدت هاست از عرضه سهام استقلال و پرسپولیس می گوید. اتفاقی که با، اما و اگر های بسیاری روبرو است.

5 دی 1399

حامیان برجام و زنان در پست های کلیدی کابینه جو بایدن

جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا شش عضو کابینه خود را معرفی کرده که در میان آن ها مقام های ارشد وزارت خارجه دوره باراک اوباما دیده می شوند؛ از جمله جان کری، وزیر خارجه اسبق که اکنون مسئول ویژه برنامه های جو بایدن در مقابله با پدیده گرمایش زمین شده است.

4 دی 1399

انصارالله: مذاکرات محرمانه با عربستان نداریم

مسئول وزارت اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن وابسته به انصارالله در سخنانی اخبار منتشر شده در رسانه های سعودی درباره مذاکره محرمانه میان صنعا و ریاض برای انتها دادن به جنگ را تکذیب کرد.

4 دی 1399

آمریکا 2 وب سایت اصلی دیگر جنبش نجباء عراق را مسدود کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دفتر اطلاع رسانی نجباء، در ادامه سیاست های تحریمی واشنگتن علیه مقاومت اسلامی نُجَباء، بنا بر دستور سازمان بازرسی ویژه وزارت بازرگانی آمریکا، دامنه های اینترنتی alnujaba-news.com (متعلق به شبکه ماهواره ای نُجَباء) و alnujaba.net (متعلق...

1 دی 1399

تامین و پرداخت تسهیلات به بخش مسکن کهگیلویه و بویراحمد در اولویت ویژه کشوری نهاده شد

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بخش مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد در اولویت ویژه کشوری نهاده شد.

30 آذر 1399

برج خلعت پوشان تبریز یادگاری از آیین کهن خلعت پوشی

به گفته تاورنیه در این دوره چاپار خان یا حاکم، به محض آگاهی از ارسال خلعت، تا یکی دو فرسخ آن سوتر از خلعت پوشان (محل پوشیدن خلعت) می رفتند و وضع و محل حاملان خلعت را لحظه به لحظه گزارش می کردند تا حاکم و همراهان در لحظه ورود حاملان خلعت، در محل حاضر باشند....

29 آذر 1399

الهام علیف در جنگ با ارمنستان پیروز شد ولی آذربایجان باخت!

آذری‌ها ممکن است 10 نوامبر را به عنوان روز غلبه بر ارمنستان در جریان جنگ 2020 قره‌باغ جشن پیروزی بگیرند امّا وقتی از تب این ماجرا کم گردد آنگاه شاید تازه بفهمند که این آغازی بر انتها استقلال آذربایجان است.

25 آذر 1399

شش نام احتمالی برای سمت های ارشد کابینه جو بایدن

ایسنا نوشت: هر چند که دونالد ترامپ از پذیرفتن شکست در انتخابات ریاست جمهوری همچنان امتناع می نماید، اما این امر جلوی تیم بایدن را از در پیش دریافت گام هایی در قبال انتقال قدرت و گذار به کاخ سفید نگرفته و این منجر به برآورد های همیشگی درباره اینکه چه کسانی...

24 آذر 1399

خبرنگاران واکنش چین به تماس تلفنی جو بایدن با نخست وزیر ژاپن

تهران- خبرنگاران- وزارت خارجه چین در واکنش به اظهار حمایت جو بایدن رییس جمهوری منتخب آمریکا از ژاپن در در دفاع از توکیو در مساله جزایر سنکاکو در دریای چین شرقی گفت که این جزایر متعلق به چین هستند و پیمان امنیتی توکیو و واشنگتن نباید به امنیت کشورهای دیگر...

23 آذر 1399

پلوسی: روسیه عامل شرور مداخله در انتخابات آمریکا است

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا ادعا کرد، با وجود اینکه ایران یک بازیگر بد است، اما در اتهامات مطرح شده از سوی مقامهای ارشد اطلاعاتی آمریکا مبنی بر کوشش مسکو و تهران برای مداخله در انتخابات 2020 آمریکا، روسیه شرور واقعی است.

19 آذر 1399

راه آهن ایران دو هفته دیگر به افغانستان متصل می شود

تهران (پانا) - معاون راه آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور عنوان نمود در راستای تلاش دولت برای تکمیل کریدورهای ترانزیتی و افزایش مسیرهای ریلی بین المللی، راه آهن خواف- هرات تا دو هفته دیگر افتتاح می شود.

18 آذر 1399

دولت فرانسه از لایحه جنجالی عقب نشینی کرد

سخنگوی حزب حاکم فرانسه امروز دوشنبه اظهار داشت دولت این کشور لایحه ای جنجالی را که خواهان ممنوعیت فیلمبرداری از افسران پلیس در حین انجام وظیفه بود، لغو نموده است.

17 آذر 1399

اگر ترامپ ببازد، ممکن است در انتخابات ریاست جمهوری 2024 شرکت کند

همشهری آنلاین نوشت: نتیجه انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا هنوز روشن نشده است، اما از هم اکنون صحبت درباره انتخابات 2024 آغاز شده است.

17 آذر 1399
تعداد: (375)