اخبار سیاسی

قوانین 1402 برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

همانطور که می دانید تمامی قوانین ثبت نام آزمون به وسیله سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org معین می شود.

6 آذر 1401

تصاویر حمله مهاجم به سفارت ایران در دانمارک ، آخرین شرایط خانم سفیر ایران

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه گفت: حال عمومی خانم سفیر و سایر اعضای سفارت خوب است. براساس اظهارات خانم نادی پور، فرد مهاجم پس از ورود به محوطه سفارت در حالی که سلاح سرد در دست داشت ضمن تهدید ایشان، اقدام به ایجاد رعب و وحشت و وارد آوردن خسارات به...

15 مهر 1401

طرح های پژوهشی ترکیبی حوزه علوم شناختی حمایت می شوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در راستای سیاست های خود می کوشد با حمایت از طرح های پژوهشی، زمینه ترویج دانش، فراوری فناوری و خدمات شناختی را در سطح کشور فراهم و انگیزه فعالیت های علمی...

1 مهر 1401

عبدالملکی: وزارت کار شبانه روزی جوابگوی سوالات یارانه ای است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گروه های جوابگویی وزارت کار به صورت شبانه روزی جوابگوی درخواست ها و سوالات خانوار ها درباره عدالت بخشی به پرداخت یارانه ها هستند.

26 تیر 1401

در جلسه زاکانی با وزیر راه چه گذشت؟

علیرضا زاکانی درباره خروجی جلسه خود با وزیر راه و شهرسازی توضیحاتی داد.

20 تیر 1401

اگر مردم همکاری نمایند، تابستان سال جاری خاموشی نداریم

علی اکبر محرابیان از تغییر ساعت ادارات در ماه های تیر و مرداد اطلاع داد و گفت: اغلب سوال می نمایند آیا تابستان سال جاری خاموشی داریم؟ پاسخ این است اگر مردم همکاری نمایند، مشکل تامین برق در حداقل خواهد بود.

19 تیر 1401

ویزای کانادا: با ویزای کانادا کجا میشه رفت؟

می خواهیم درباره یکی از معتبرترین ویزاهای دنیا صحبت کنیم. ویزایی که مجوز ورود به بیش از 10 کشور دیگر را در اختیار دارندگان خود قرار می دهد. ویزای کانادا، بعد از امریکا معتبرترین ویزا در دنیا است. چرا که دارندگان آن می توانند علاوه بر کانادا به بسیاری از...

12 تیر 1401

20 هزار تماشاگر دربی تهران را از نزدیک می بینند

به گزارش خبرنگاران، حمید سجادی در حاشیه جشن خصوصی سازی سرخابی های مرکز، که با حضور مدیران دو باشگاه و تعدادی از پیشکسوتان برگزار گردید خبر از حضور تماشاگران در دربی مرکز داد.

10 تیر 1401

باید به ازای هر کالابرگ، کالای آماده توزیع داشته باشیم ، نباید در حوزه معیشتی تصمیم های خلق الساعه بگیریم

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل اصلی ما این است که بعضی مواقع تصمیم های خلق الساعه می گیریم؛ درحالی که تصمیمات ما در حوزه معیشتی مردم باید کارشناسی شده باشد.

4 تیر 1401

تور اروپا ارزان: چندین دیپلمات اروپایی از روسیه اخراج می شوند

وزارت خارجه روسیه شماری از دیپلمات های دو کشور هلند و بلژیک را عناصر نامطلوب خوانده و خواهان اخراج آنها از مسکو شده است.

29 خرداد 1401

ایران و پاکستان برای برقراری پروازهای مستقیم موافقت کردند

پاکستان و ایران موافقت کردند با ایجاد پروازهای مستقیم میان تهران و اسلام آباد، همکاری دو جانبه در صنعت هواپیمایی و حمل و نقل را افزایش دهند.

19 خرداد 1401

میرکاظمی: شرط حذف ارز ترجیحی مساعد بودن فضای اقتصادی است

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: هر زمان شرایط و فضای اقتصادی کشور مساعد باشد، می توان بتدریج حذف ارز ترجیحی را عملیاتی کرد و در حال حاضر برای حذف ارز 4200 تومانی زمان و تاریخ تعیینی را نمی توان تعیین کرد.

16 خرداد 1401

3300 واحد تولیدی راکد احیا می شوند

تهران (پانا) - معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایران گفت برای سال 1401 احیا و افزایش ظرفیت سه هزار و 300 واحد تولیدی راکد در دستور کار قرار گرفته است.

16 خرداد 1401

تور ارزان اروپا: اروپا واکسیناسیون بچه ها 5 تا 11 سال را شروع کرد

بعضی کشور های اروپایی روز چهارشنبه واکسیناسیون بچه ها 5 تا 11 سال را در کوشش برای مهار همه گیری کووید - 19 و بازنگه داشتن مدارس شروع کردند.

14 خرداد 1401

تور ارزان اروپا: کابوس کرونا در اروپا؛ درهای منطقه شینگن بسته شد

اکنون که سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا به مدت 30 روز به حالت تعلیق درآمده است، به شرایط کشورهای اروپایی درگیر با کرونا نگاهی خواهیم انداخت.

13 خرداد 1401

واکنش وزیر ورزش به صحبت های کاپیتان پرسپولیس

سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان که در مراسم افتتاح مجتمع رفاهی کمپ تیم های ملی کشتی حضور داشت در خصوص علی مرادی، بازنشستگی و اینکه با این شرایط در فدراسیون وزنه برداری ادامه کار می دهد، گفت: تا زمانیکه علی مرادی به صورت قانونی بازنشسته نشده است می تواند...

10 خرداد 1401

حملات تند رهبر حزب کارگر انگلیس علیه جانسون

رهبر حزب کارگر انگلیس گفت، نخست وزیر این کشور به جامعه آسیب وارد کرده و اگر ثابت شود که مجلس را فریب داده باید استعفا کند.

10 اردیبهشت 1401

شهرهای هوشمند؛ روی دیگر حکمرانی اینترنت

به گزارشخبرنگاران؛ شهر هوشمند از جمله مباحثی است که این روزها از سوی کارشناسان بسیاری مورد آنالیز قرار گرفته است. پای بحث پیرامون شهر هوشمند در مجمع حکمرانی نیز به میان آمد. در روز نخست این رویداد، متخصصان درباره مفهوم شهرهای هوشمند بحث هایی را شکل...

5 اردیبهشت 1401

بررسی وعده های خودرویی یک ماه بعد از رشد قیمت

تهران (پانا) - یک ماه از افزایش 18 درصدی قیمت خودرو می گذرد. این یک ماه از آن جهت دارای اهمیت است که برخلاف قیمت گذاری شورای رقابت، تغییرات قیمتی این بار با وعده و وعیدهای زیادی از سوی وزارت صمت همراه بود؛ وعده رشد تولید، تنظیم بازار و در نهایت تکمیل محصولات...

4 اردیبهشت 1401

راهکاری برای سهامدارانی که سود سهام عدالت خود را دریافت نکرده اند

تهران (پانا) - شرکت سپرده گذاری مرکزی اطلاعاتی را درباره واریزی سودهای سال گذشته سهام عدالت ارائه داده و اعلام نموده است سهامدارانی که سود سال گذشته خود را دریافت ننموده اند، هر چه زودتر نسبت به اصلاح شماره شبای خود در سامانه سجام و سامانه سهام عدالت...

30 فروردین 1401
تعداد: (517)