اخبار سیاسی

سازوکار اقتصادی جدید برای تامین منابع بیمه کشاورزی باید تدارک گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از صندوق بیمه کشاورزی، محمدعلی طهماسبی در جلسه تخصصی بیمه پسته در صندوق بیمه کشاورزی، گفت: باید خط اعتباری و سازوکار اقتصادی جدیدی برای تامین منابع اقتصادی بیمه کشاورزی، تدارک دیده گردد.

28 خرداد 1398

بلومبرگ: توافق تجاری چین و آمریکا چیزی بیش از یک آتش بس موقت نیست

توافق تجاری چین و آمریکا که هفته پیش خبر آن منتشر شد، بیش از آنکه نقطه پایانی بر اختلافات و آغاز همکاری باشد، یک آتش بس موقت برای آغاز دور جدیدی از مذاکرات و فشارهای مالی از سوی واشنگتن و متحدانش علیه پکن خواهد بود.

25 خرداد 1398

شورای راهبری گردشگری دریایی تشکیل می گردد

معاون گردشگری گفت: با تشکیل شورای راهبری و سیاست گذاری دریایی - ساحلی و عضویت تمام دستگاه های دولتی مرتبط، عزم ملی برای دستیابی به چا رچوب تعاملات فرابخشی و بهره مندی از ظرفیت های گردشگری منابع آبی و سواحل کشور ایجاد خواهد شد.

25 خرداد 1398

معاون شهردار تهران از تقدیم لایحه بودجه سال آینده شهرداری به شورای شهر اطلاع داد

خبرنگاران آنلاین:معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهردار تهران گفت: لایحه بودجه سال آینده شهرداری تهران یک شنبه چهاردهم بهمن تقدیم شورای شهر تهران می گردد.

17 خرداد 1398

رایزنی می کنیم تا مسئله ای برای دانشجومعلمان در سال آینده پیش نیاید

به گزارش خبرنگاران، سید محمد بطحایی در حاشیه مراسم نواختن زنگ انقلاب در جمع خبرنگاران به بعضی از سوالات آنها پاسخ داد. وی در ابتدا درباره طرح شهاب گفت: این طرح همچنان تنها روش شناسایی استعدادهای دانش آموزان در آموزش و پرورش به حساب می آید و ما هم آن را...

16 خرداد 1398

بازی دو سر باخت ترامپ بر سر بودجه دیوار مرزی

بسیاری از تحلیلگران و رسانه های آمریکایی می گویند اگر چه دونالد ترامپ سرانجام موقت تعطیلی دولت را موفقیتی برای خود می داند اما وی نه تنها هیچ دستاوردی از پافشاری یک ماهه خود کسب نکرد بلکه حامیان جمهوریخواهش را هم نسبت به آینده دلسرد ساخت.

13 خرداد 1398

تجلیل از قهرمانان دوومیدانی با حضور صالحی امیری، حدادی هم آمد

گردهمایی بزرگ خانواده دوومیدانی با هدف تجلیل از افتخار آفرینان دیروز و امروز این رشته با حضور صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک در هتل المپیک برگزار گردید.

11 خرداد 1398

جشنواره ملی عکس و فیلم ایران را باید دید برگزار می گردد

مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران از برگزاری جشنواره ای با عنوان ایران را باید دید VisitIran خبرداد و گفت: این رویداد ملی قرار است در دو بخش عکس و فیلم با محور جاذبه های گردشگری برگزار گردد.

10 خرداد 1398

حضور مسئولان در میان مردم و همت مضاعف برای حل مسائل آنان لازم است

مدیرکل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر با اشاره به نقش ویژه جوانان در گره گشایی از مسائل در حوزه های مختلف، گفت: جوانان می توانند با تکیه بر انرژی جوانی و با بکارگیری ایده های نو و خلاقانه، بسیاری از معضلاتی را که امروز در سطوح مختلف...

7 خرداد 1398

مسئولان یزد برای برطرف مسائل تنها به بودجه دولتی دلخوش نباشند

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا صباغیان، پیش از ظهر امروز در نشست مجمع نمایندگان استان یزد که با موضوع آنالیز بودجه و مسائل حوزه کارگری و کارفرمایی برگزار گردید، گفت: کشور ما اکنون به لحاظ مالی و تبعات اجتماعی ناشی از آن در شرایط بسیار سختی به سر می برد...

4 خرداد 1398

فیلم ، دیدار ظریف با همتای هندی

وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و هند در دهلی نو دیدار و مصاحبه کردند.

1 خرداد 1398

ورژن فرانسوی شعبان بی مخ در اعتراضات جلیقه زردها

ویدئوهای منتشر شده از اعتراضات جلیقه زردها در فرانسه نشان می دهد فردی مانند شعبان بی مخ ایرانی در این اعتراضات حضور دارد.

30 اردیبهشت 1398

کاهش بودجه، جایزه افزایش فراوری است؟!

در شرایطی که وزیر جهاد کشاورزی معتقد است که اگر متوسط فراوری محصولات کشاورزی به یک سوم رکورد فراوری کشاورزان نمونه برسد، مسائل کشور حل می گردد، بودجه سال آینده برای توسعه کشت دانه های روغنی که به گفته او شش برابر افزایش یافته، شش برابر کمتر از سال جاری...

28 اردیبهشت 1398

دست هایی به دنبال ناامید کردن مردم خوزستان هستند

به گزارش خبرنگاران، غلامرضا شریعتی عصر امروز در آئین شروع عملیات اجرایی پارک جنگلی کوثر اندیمشک عنوان نمود: سالی یک میلیارد تومان از محل اعتبارات استان خوزستان به پارک جنگلی کوثر اندیمشک اختصاص داده شد.

21 اردیبهشت 1398

تفویض اختیار به استان ها عامل تسریع و تسهیل امور صادراتی است

به گزارش خبرنگاران، سید علی آقازاده چهارشنبه شب در همایش تجلیل از صادرکنندگان برتر استان مرکزی در اراک گفت: صادرکنندگان استان مرکزی با همه سختی ها طی یک سال اخیر توانسته اند یکی از بهترین ها عملکردها را داشته باشند و امیدواریم سال آینده نیز همینگونه...

17 اردیبهشت 1398

جلسه تاج و سلطانی فر برگزار گردید، انتها اختلاف ها در سئول؟

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال پس از دو روز غیبت در فدراسیون راهی وزارت ورزش و جوانان شد تا جلسه ای با مسعود سلطانی فر داشته باشد.

15 اردیبهشت 1398

وزیر خارجه چین به ظریف: در مونیخ با صدای بلند از حقوق ایران دفاع کردید

وانگ یی وزیر خارجه چین در دیدار امروز سه شنبه با همتای ایرانی خود که به پکن سفر نموده، از سخنرانی روز یکشنبه محمدجواد ظریف در کنفرانس امنیتی مونیخ تمجید کرد.

11 اردیبهشت 1398

استفاده هر خانواده ایرانی از حداقل یک خدمت دولت الکترونیکی

رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران، استفاده هر خانوار مستقر در ایران را از حداقل یک خدمت دولت الکترونیک در سال را از اهداف سال 1400 این سازمان برشمرد و گفت: توزیع یافتگی منصفانه تراکنش خدمات دولت الکترونیک از اولویت های جدی در این بخش است و از همین نقطه امنیت...

8 اردیبهشت 1398

دیدار مونسان با معاون اول رئیس جمهوری بلغارستان

در دیدار معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشورمان با معاون اول رئیس جمهوری بلغارستان بر توسعه همکاری های گردشگری با محوریت مسیرهای تاریخی تاکید شد.

17 فروردین 1398

برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون سه گانه

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید فدراسیون ورزش سه گانه برگزار گردید.

25 اسفند 1397
تعداد: (37)