گروهقاصم الجبارینمسئولیت حمله به کاروانهای آمریکا رابرعهده گرفت

به گزارش مجله عکس، به گزارش خبرنگاران، گروه قاصم الجبارین عراق مسئولیت حمله به کاروانهای لجستیک نظامیان آمریکایی در عراق را برعهده گرفت.

گروهقاصم الجبارینمسئولیت حمله به کاروانهای آمریکا رابرعهده گرفت

این گروه در بیانیه ای گفت: اشغالگران آمریکایی و مزدوران آنها را در هرجایی که باشند، تعقیب می کنیم. ضربات ما به اشغالگران کوبنده خواهد بود و گلوله هایمان خطا نخواهند رفت.

گفتنی است که

روز جمعه کاروان های لجستیک نظامیان آمریکایی در خاک عراق مورد حمله قرار گرفت و آخرین گزارش ها حاکی از آن است که چهارمین کاروان نیز در استان بابل هدف قرار گرفته است.

بر پایه این گزارش، پس از هدف قرار دریافت چهارمین کاروان آمریکایی ها، نیروهای آمریکایی حرکت کاروان های خود از گذرگاه جریشان را به حالت تعلیق درآوردند. پیش تر نیز سه کاروان لجستیک متعلق به آمریکایی ها هدف قرار گرفته بود.

کاروان اول در منطقه السماوه در استان المثنی واقع در جنوب عراق هدف قرار گرفت و منفجر شد. به دنبال این انفجار، کاروان مذکور منهدم شد. برخی گفتند که علت حادثه یادشده انفجار یک بمب کنار جاده ای بوده است.

پس از آن نیز یک انفجار در جاده بین المللی واقع در استان الدیوانیه رخ داد و طی آن کاروان دوم هدف قرار گرفت. کاروان سوم نیز در استان ذی قار هدف قرار گرفته است. تا به امروز مقامات عراقی پیرامون حوادث مذکور اظهارنظری نکرده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1449

به "گروهقاصم الجبارینمسئولیت حمله به کاروانهای آمریکا رابرعهده گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروهقاصم الجبارینمسئولیت حمله به کاروانهای آمریکا رابرعهده گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید