ابتلای یکی دیگر از اعضای تیم فوتبال اینتر به کرونا

به گزارش مجله عکس، با ابتلای یکی دیگر از اعضای تیم فوتبال اینتر به ویروس کرونا، شما افراد مبتلا در این تیم به 6 نفر رسید.

ابتلای یکی دیگر از اعضای تیم فوتبال اینتر به کرونا

به گزارش خبرنگاران، در تازه ترین دور تست گیری از اعضای تیم فوتبال اینتر برای تشخیص ابتلای آنها به ویروس کرونا، نتیجه تست یک نفر مثبت شد.

پس از ابتلای 4 بازیکن تیم و یکی دیگر از اعضای کار فنی به کرونا و مصادف شدن این اتفاق با زمان برگزاری بازی های ملی، سازمان بهداشتی محلی میلان انجام تست های متناوب با فواصل زمانی کوتاه را شرط صدو مجوز خروج ملی پوشان نراتزوری اعلام نموده است.

از این روز روز گذشته (یکشنبه) از تمامی اعضای تیم فوتبال اینتر تست گرفت شد که یک نفر از آنها که البته جزو بازیکنان نیست، مبتلا معرفی گشت. تست همه بازیکنان منفی شده است و به همین دلیل انتظار می رود که سازمان بهداشت شهر میلان به ملی پوشان نراتزوری اجازه ترک این شهر را بدهد.

این سازمان در ابتدا اعلام نموده بود که سفر تمامی بازیکنان ملی پوش ممنوع است اما با توجه به فشار هایی که از سوی فدراسیون ها و سرمربیان تیم های ملی اعمال شد، این ممنوعیت لغو و مجوز سفر به شرط عدم ابتلای تمامی بازیکنان به کرونا صادر شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1610

به "ابتلای یکی دیگر از اعضای تیم فوتبال اینتر به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتلای یکی دیگر از اعضای تیم فوتبال اینتر به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید