ارسال اطلاعات کاربران اتحادیه اروپا به آمریکا ممنوع می گردد

به گزارش مجله عکس، به گزارش خبرنگاران به نقل از تلگراف، کمیسیون حفاظت از اطلاعات ایرلند(DPC) میخواهد ارسال اطلاعات کاربران اتحادیه اروپا به آمریکا توسط این شرکت را ممنوع کند.

ارسال اطلاعات کاربران اتحادیه اروپا به آمریکا ممنوع می گردد

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

این کمیسیون به فیس بوک مهلت داده تا خاتمه سپتامبر نسبت به حکم مبنی بر غیرقانونی بودن جابجایی طبق قوانین اطلاعات اتحادیه اروپا، اعتراض کند.

این دستور تعلیق مقدماتی به دنبال حکم دادگاه عالی اروپا در تابستان سال جاری گرفته شده است. دادگاه عالی اروپا در ماه جولای قرارداد انتقال اطلاعات مهم بین اتحادیه اروپا و ایالات متحده را لغو کرد. علاوه بر آن این دادگاه قانونی بودن مکانیزم انتقال جایگزین (با نام مستعار SCC) را زیر سوال برد.

سرنیک کلگ مدیر ارتباطات جهانی فیس بوک نیز حکم اولیه کمیسیون حفاظت از اطلاعات ایرلند را تایید و آن به عنوان یک پیشنهاد توصیف کرد.

این قانون در صورت اجرا کسب و کار چند میلیارد دلاری فیس بوک را مختل می نماید و علاوه بر آن هشداری برای دیگر شرکت های عظیم فناوری در آمریکا است که در ایرلند دفاتری دارند.

ممکن است تصمیم کمیسیون مذکور سرآغاز موجی از اقدامات مشابه در سراسر اتحادیه اروپا گردد. کلگ در این باره اضافه نمود: فقدان روش های بین المللی ایمن و قانونی برای انتقال اطلاعات به اقتصاد کشورها خسارت می زند و رشد کسب و کارهای مبتنی بر اطلاعات را در اتحادیه اروپا کاهش می دهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 آبان 1399 بروزرسانی: 1 آبان 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1241

به "ارسال اطلاعات کاربران اتحادیه اروپا به آمریکا ممنوع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال اطلاعات کاربران اتحادیه اروپا به آمریکا ممنوع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید