اعضای شورای نظام دامپزشکی استان بوشهر انتخاب شدند

به گزارش مجله عکس، عبدالمجید کوثری نژاد در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری انتخابات نظام دامپزشکی استان بوشهر گفت: چهارمین دوره انتخابات شورای نظام دامپزشکی استان بوشهر با حضور حداکثری اعضای نظام دامپزشکی استان برگزار گردید.

اعضای شورای نظام دامپزشکی استان بوشهر انتخاب شدند

وی اضافه نمود: در این انتخابات همه اعضای نظام دامپزشکی استان اعم از دکتران متخصص، دکتران عمومی، کارشناسان و کاردان های دامپزشکی در بخش دولتی و خصوصی که دارای کارت فعال نظام دامپزشکی از سازمان نظام دامپزشکی بودند می توانستند شرکت نمایند.

رئیس نظام دامپزشکی استان بوشهر با اشاره به مشارکت 82 درصدی اعضا در این انتخابات اعلام کرد: این میزان حضور یکی از بیشترین میزان مشارکت های انتخاباتی در کل کشور بوده است.

وی ادامه داد: این دوره از انتخابات برای نخستین بار به صورت کاملا الکترونیکی با حضور نمایندگان استانداری، جهاد کشاورزی و سازمان نظام دامپزشکی به عنوان اعضای هیئت اجرایی و نظارت در فضایی کاملا آرام و دوستانه برگزار گردید.

کوثری نژاد بیان نمود: در چهارمین دوره انتخابات شورای نظام دامپزشکی استان بوشهر 88 نفر از اعضای فعال نظام دامپزشکی شرکت داشتند که پس از شمارش آراء اعضای شورای نظام دامپزشکی استان بوشهر انتخاب شدند.

در این انتخابات، عبدالمجید کوثری نژاد با 82 رای، حسین احمدی با 54 رای، فیصل ضرغامی با 54 رای، داریوش نویدفر با 49 رای، احمد ایزدی با 44 رای، عبدالله مردانی پور با 38 رای، شکرالله پیروی با 35 رای و رضا باتوکل با 31 رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

همچنین مهدی قنبریان با 29 رای، سولماز دستانی با 27 رای، احمد خسروی با 26 رای و یاسین بهزادی با 21 رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 104

به "اعضای شورای نظام دامپزشکی استان بوشهر انتخاب شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای شورای نظام دامپزشکی استان بوشهر انتخاب شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید