بیمه منازل مسکونی از سال آینده اجباری است

به گزارش مجله عکس، اسماعیل نجار رییس سازمان مدیریت بحران در نشست مدیریت بحران استان ایلام با اشاره به بیمه اجباری بیمه منازل مسکونی از سال آینده اجباری استمنازل مسکونی در سال آینده گفت: مالکان باید به وسیله فیش های برق که به اسم آنهاست به وسیله موسسه های بیمه گر ملک خود را بیمه نمایند.

بیمه منازل مسکونی از سال آینده اجباری است

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش صدا و سیما، معاون وزیر کشور اضافه کرد: قانون بیمه اجباری ساختمان های مسکونی توسط مجلس به تصویب رسید و در صورت بروز هرگونه خسارتی بیمه ها موظف به پرداخت خسارت به مالکان ابنیه آسیب دیده هستند.

وی تاکید نمود: بر اساس مصوبه قانون سه گروه مددجویان کمیته امداد، بهزیستی و نیازمندانی که تحت پوشش نهاد های حمایتی نیستند، اما تنگدستی و اعصار آن ها اثبات شده باشد، معاف از پرداخت حق بیمه هستند و دولت حق بیمه ان ها را پرداخت می نماید.

رییس سازمان مدیریت بحران با اشاره به اینکه مقاوم سازی ساختمان ها و کاهش بار اقتصادی و هزینه های دولت از اولویت های مسوولان است اضافه کرد: دستگاه های مشمول ماده 2 مکلف به طراحی پیشنهادات در زمینه راه های پیشگیری از حوادثی، چون سیل و زلزله بودند و دولت با جمع آوری این پیشنهادات بهترین و جامع ترین موارد عملی را برای اجرا به استان ها و دستگاه ها ابلاغ می نماید.

وی با بیان اینکه نهاد ها و دستگاه های مختلف در زمان بروز حوادث عملکرد قابل قبولی در خدمات رسانی به حادثه دیدگان داشته اند، ادامه داد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساختمان هایی متناسب با استاندارد ها و مقاوم به حوادث طبیعی را احداث نموده است.

منبع: فرارو
انتشار: 29 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 فروردین 1400 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1599

به "بیمه منازل مسکونی از سال آینده اجباری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمه منازل مسکونی از سال آینده اجباری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید