تداوم رایزنی های فشرده در وین برای احیای برجام

به گزارش مجله عکس، ایرنا نوشت: روسای هیات های روسیه، آمریکا و تروئیکای اروپایی امروز (دوشنبه) در پی تأکید اجرا شده در کمیسیون مشترک برجام در مورد تسریع فرایند گفت وگوها، پیرامون احیای کامل توافق هسته ای ایران رایزنی کردند.

تداوم رایزنی های فشرده در وین برای احیای برجام

میخائیل اولیانوف رئیس هیات روسیه و نماینده دائم مسکو نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین در توئیتی از ملاقات با رئیس هیات آمریکا و گفتگو پیرامون پیشرفت های اجرا شده در مذاکرات برجام و جهت پیش گفت وگو اطلاع داد. او مذاکرات با طرف آمریکایی را سازنده و جدی توصیف کرد.

اولیانوف همچنین از ملاقات با مدیران سیاسی وزارت امور خارجه انگلیس، فرانسه و المان اطلاع داد و گفت که طرف ها امروز پیرامون اجرای کامل برجام رایزنی کردند.

نماینده روسیه اضافه کرد: ما پیرامون آخرین شرایط مذاکرات برجام و اختلافاتی که باید برای رسیدن به هدف مشترک حل و فصل گردد، گفت وگوهای سازنده ای را داشتیم.

این در حالیست که دیپلمات های ارشد کشورهای عضو برجام طی هفته های گذشته در وین، پایتخت اتریش گردهم آمده تا در مورد برطرف تحریم های آمریکا و احیای توافق هسته ای ایران رایزنی نمایند. آدینه جلسه اول کمیسیون مشترک از دور چهارم مذاکرات برجام در وین برگزار و مقرر شد رایزنی های کارشناسی و فنی و کار بر روی متن پیش نویس توافق شروع گردد.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1702

به "تداوم رایزنی های فشرده در وین برای احیای برجام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم رایزنی های فشرده در وین برای احیای برجام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید