صالحی امیری: والیبال آبروی ورزش ایران شده است

به گزارش مجله عکس، رئیس کمیته ملی المپیک گفت: والیبال در سال های اخیر جهش بزرگی داشته و الان در کنار فوتبال است.

صالحی امیری: والیبال آبروی ورزش ایران شده است

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله عکس، سید رضا صالحی امیری در جمع مجله عکس درباره شرایط ورزش ایران برای حضور در المپیک 2020 توکیو گفت: قبل از مراسم عزاداری امروز جلسه ستاد عالی بازی ها را داشتیم که سه فدراسیون گزارش های مربوط به خود را ارائه کردند.

وی افزود: فدراسیون اول، ناشنوایان بود. باید این پیام را بدهم که جامعه ناشنوایان مظلوم واقع شده است. کاروان ایران رشته با 170 نفر در حال اعزام به مسابقات جهانی است. امروز تیشه گران و بنی تمیم گزارش خود را ارائه کردند و ما و وزارت ورزش نیز متعهد شدیم که حداکثر کمک را داشته باشیم. از رسانه ها می خواهم که توجه بیشتری به این قشر داشته باشند. همه دیده می شوند، اما ناشنوایان کمتر. بنابراین باید بیشتر به آنها پرداخته شود و ناشنوایان بیشتر از بقیه نیاز به دیده شدن دارند.

رئیس کمیته ملی المپیک ادامه داد: امروز همچنین رئیس فدراسیون شمشیربازی گزارش خوبی ارائه کرد. این رشته اولین سهمیه را گرفته و سهمیه تیمی هم برایش تقریباً قطعی است. شمشیربازی رو به تعالی است و آینده روشنی دارد.

صالحی امیری گفت: فدراسیون والیبال هم گزارش خود را ارائه کرد. والیبال یکی از امیدهای ایران برای المپیک است. این رشته در سال های اخیر جهش بزرگی داشته و الان در کنار فوتبال است. مردم علاقه زیادی به والیبال دارند. برای این رشته 12 اردو و حضور در مسابقات در سطح جهانی و داخلی تعریف شده که برنامه فدراسیون امروز تصویب شد. باید از همه قهرمانان والیبال در همه رده ها و اعضای کادر فنی آنها تشکر کنم. والیبال آبروی ورزش ایران شده و از تک تک عزیزان تقدیر می کنیم. قرار شد مراسم تقدیر از تیم های مختلف والیبال را نیز در آینده ای نیز با حضور وزیر ورزش و جوانان داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 310

به "صالحی امیری: والیبال آبروی ورزش ایران شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: والیبال آبروی ورزش ایران شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید