والیبال ایران در گروه زندگی المپیک ریو، غول ها در گروه مرگ

به گزارش خبرنگاران، رقابتهای والیبال انتخابی المپیک در مکزیک نیز به پایان رسید و از این مسابقات تیم میزبان سهمیه حضور در المپیک ریو را در رقابت با شیلی، تونس و الجزایر کسب کرد.

والیبال ایران در گروه زندگی المپیک ریو، غول ها در گروه مرگ

بدین ترتیب 12 تیم برزیل، ایتالیا، لهستان، فرانسه، روسیه، ایران، مکزیک، مصر، کوبا، آرژانتین، آمریکا و کانادا در المپیک ریو حاضر خواهند بود و رقابت خود را در دو گروه پی خواهند گرفت.

بر این اساس تیم ایران در گروه B این مسابقات با لهستان، روسیه، آرژانتین، کوبا و مصر همگروه است که در قیاس با گروه دیگر از شرایط بهتری برخوردار است. گروه A از تیم های برزیل، ایتالیا، آمریکا، کانادا، فرانسه و مکزیک تشکیل یافته است.

به نظر می رسد گروه A با حضور چهار مدعی اصلی قهرمانی، یعنی برزیل، آمریکا، ایتالیا و فرانسه گروه مرگ باشد و در گروه B لهستان و روسیه مدعیان سکوی المپیک هستند که ایران با این دو تیم بارها بازی کرده و استرس زیادی برای رویایی با آنها نخواهد داشت.

از طرفی حضور مصر، کوبا و آرژانتین هم می تواند امیدهای والیبال کشورمان را برای این رقابتها افزایش دهد. اگرچه این تیم ها را نمی توان دست کم گرفت و از حالا خود را برنده دانست با این حال شرایطی به مراتب آسانتر از تقابل با غول های گروه A را خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 آذر 1398 بروزرسانی: 5 آذر 1398 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 480

به "والیبال ایران در گروه زندگی المپیک ریو، غول ها در گروه مرگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والیبال ایران در گروه زندگی المپیک ریو، غول ها در گروه مرگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید