واکنش رئیس دانشگاه تربیت مدرس به خبر اخراج یک استاد

به گزارش مجله عکس، در پی انتشار خبر اخراج یک عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس در فضای مجازی، رئیس این دانشگاه بیان کرد: استاد مورد نظر هیچ یک از امتیازات تبدیل شرایط را کسب نکرد و در حال حاضر نیز بدون اطلاع دانشگاه به خارج از کشور رفته است.

واکنش رئیس دانشگاه تربیت مدرس به خبر اخراج یک استاد

به گزارش ایسنا، فرهاد دانشجو با تاکید بر اینکه دانشگاه تربیت مدرس استاد اخراجی ندارد، گفت: دکتر سمیه سیما استاد گروه مهندسی آب دانشکده عمران این دانشگاه سال95 شرایط لازم برای تبدیل شرایط از پیمانی به رسمی آزمایشی را کسب نکرد و از همان سال شرایط قرارداد و تبدیل شرایط او معین نشده بود.

وی در ادامه توضیح داد: تمامی اعضای هیات علمی برای تبدیل شرایط از پیمانی به رسمی آزمایشی باید امتیازات لازم را کسب نمایند، اما استاد فوق تا به امروز تلاشی در این راستا انجام نداده و حتی ما چند ماهی به او فرصت داده شد که متاسفانه بی نتیجه بود.

رئیس دانشگاه تربیت مدرس گفت: در حال حاضر این استاد بدون اطلاع به خارج از کشور رفته است و اعلام نموده سه ماه دیگر به ایران باز می گردد که پس از بازگشت در مورد شرایط پرونده شان تصمیم گیری خواهیم کرد.

رییس دانشگاه تربیت مدرس با تاکید بر اینکه حواشی مربوط به اخراج استاد فوق صحت ندارد، گفت: به هیچ عنوان مسائل سیاسی یا فرهنگی در مورد این استاد مطرح نیست ضمن اینکه ایشان از نظر فرهنگی یکی از اساتید مقید و محجبه ما هستند بنابراین حواشی که عنوان می گردد صحت ندارد.

وی در انتها تاکید نمود: هیچ استادی در دانشگاه تربیت مدرس نداریم که به خاطر مسائل سیاسی و فرهنگی با دانشگاه قطع ارتباط نموده باشد، اما استادی را داشتیم که از آمریکا و یا کشور های دیگر به او پیشنهاد کار شده و این استاد با ما قطع همکاری نموده است. یا استاد بدون اطلاع دادن به دانشگاه پنج ماه به خارج از کشور رفته برگشته و از او تعهد گرفتیم و دوباره به کار بازگشته یا استادی داشتیم که بعد چند سال نتوانسته امتیاز لازم را کسب کند و با او قطع همکاری شده که البته تعداد این موارد به بیش از دو و سه نفر نمی رسد.

منبع: فرارو
انتشار: 13 شهریور 1402 بروزرسانی: 13 شهریور 1402 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 2322

به "واکنش رئیس دانشگاه تربیت مدرس به خبر اخراج یک استاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش رئیس دانشگاه تربیت مدرس به خبر اخراج یک استاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید