پرداخت تسهیلات در قالب 98 طرح اشتغالزایی به روستاییان و عشایر

به گزارش مجله عکس، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: 44 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در استان پرداخت شد.

پرداخت تسهیلات در قالب 98 طرح اشتغالزایی به روستاییان و عشایر

به گزارش خبرنگاران از شهرکرد، حفیظ الله فاضلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: امسال با جذب حدود 44 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری برای 621 نفر در استان اشتغالزایی شده است.

او اضافه نمود: این میزان تسهیلات در قالب 98 طرح اشتغالزایی به متقاضیان در منطقه ها روستایی و عشایری استان پرداخت شده است.

بیشتر بخوانید

فاضلی با بیان اینکه طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری از سال 98 در استان به مرحله اجرا گذاشته شده است، گفت: این طرح تا به امروز برای بیش از 10 هزار نفر در استان اشتغالزایی کرده است و بر اساس پایش های اجرا شده 95 درصد تسهیلات جذب شده منجر به اشتغال واقعی شده و تنها کمتر از پنج درصد انحراف گزارش شده است.

او در ادامه از ایجاد 53 فرصت شغلی در بخش مشاغل خانگی در استان طی سالجاری خبر داد و گفت: اعتبارات مشاغل خانگی از ابتدای شهریور ماه به استان ابلاغ شده است و از همین رو عملکرد واقعی این طرح به نیمه دوم سال موکول شده است.

فاضلی شرح داد: امسال 43 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی ابلاغ شده که از این میزان تا به امروز یک میلیارد و 270 میلیون تومان آن در قالب 43 طرح جذب شده است.

او اضافه نمود: 15 درصد از تسهیلات مشاغل خانگی استان به سربازانی اختصاص یافته که از سال 97 خدمت سربازی آن ها به پایان رسیده است که این افراد برای دریافت تسهیلات می توانند به سازمان نظام وظیفه استان مراجعه کنند.

منبع: ایرنا

ف

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 آذر 1400 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1927

به "پرداخت تسهیلات در قالب 98 طرح اشتغالزایی به روستاییان و عشایر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت تسهیلات در قالب 98 طرح اشتغالزایی به روستاییان و عشایر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید