پیشنهاد چین برای برگزاری دیداری جهت بازگشت به برجام؛ روسیه: استقبال می کنیم

به گزارش مجله عکس، تهران (پانا) - معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد پیشنهاد چین برای برگزاری دیداری در مورد بازگشت آمریکا به برجام را درصورت تمایل همه طرف ها می توان به سرعت سازماندهی کرد.

پیشنهاد چین برای برگزاری دیداری جهت بازگشت به برجام؛ روسیه: استقبال می کنیم

سرگئی ریابکوف، معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که مسکو از پیشنهاد چین مبنی بر برگزاری دیدار چندجانبه برای بازگشت آمریکا به برجام استقبال می کند. سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد هسته ای روسیه روز دوشنبه به رسانه های این کشور گفت: مسکو با واشنگتن و پکن درباره پیشنهاد چین برای برگزاری دیدار چندجانبه برای بازگشت آمریکا به توافق هسته ای با ایران گفت وگو می کند.

وی با بیان اینکه در مورد این پیشنهاد با شرکای چینی و آمریکایی گفت وگو می کنیم، گفت: ما مخالف شرکت در این دیدار چندجانبه نیستیم هرچند که برای ثمربخش بودن دیدار باید حداقل به تفاهمی دست یافت که دیدار به چه نتایجی خواهد رسید.

معاون وزیر خارجه روسیه گفت: پیشنهاد چین برای برگزاری دیداری در مورد بازگشت آمریکا به برجام را درصورت تمایل همه طرف ها می توان به سرعت سازماندهی کرد.

ریابکوف گفت: اگر همه طرف ها تمایل و آمادگی خود را برای شرکت در این دیدار اعلام کنند چنین تماسی می تواند سودمند باشد و بسرعت می توان شرایط برگزاری آن را فراهم کرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1559

به "پیشنهاد چین برای برگزاری دیداری جهت بازگشت به برجام؛ روسیه: استقبال می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد چین برای برگزاری دیداری جهت بازگشت به برجام؛ روسیه: استقبال می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید