کرمانشاه بهشتی برای سرمایه گذاران است

به گزارش مجله عکس، خبرنگاران/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با اشاره به ظرفیت های بالای استان در بخش های مختلف گفت: با توجه به این ظرفیت ها و همچنین مشوق های موجود، کرمانشاه بهشتی برای سرمایه گذاران است.

کرمانشاه بهشتی برای سرمایه گذاران است

هوشنگ بازوند در دیدار با سفیر ایتالیا به ظرفیت های ویژه کرمانشاه در منطقه غرب کشور اشاره کرد و گفت: جاذبه های گردشگری استان به عنوان ثروتی عظیم می تواند زمینه ساز توسعه پایدار شود و همین امر بسیار مورد توجه سرمایه گذاران خارجی نیز قرار گرفته است.

بازوند گفت: استان کرمانشاه ثروتمند و دارای پتانسیل ها و قابلیت های مناسبی به ویژه در حوزه گردشگری است و برای توسعه این بخش سندهای گردشگری تدوین شده است.

وی در ادامه از ظرفیت های بخش کشاورزی استان یاد کرد و افزود: امکانات و تسهیلات خوبی در حوزه کشاورزی برای متقاضیان سرمایه گذاری با رویکرد تولید محصولات صادرات محور و مورد نیاز بازار عراق فراهم است.

نماینده عالی دولت در استان گفت: علی رغم تحریم های ظالمانه امریکا، در خیلی از بخش های صادارتی نیز پیشرفت داشته ایم و می توان رشد 45 درصدی صادرات به کشور عراق را ناشی از رونق مناسب تولید داخلی دانست.

استاندار کرمانشاه افزود: ما نگران تحریم آمریکایی ها نخواهیم بود و اعلام می کنیم در شرایطی با امنیت بالا و ریسک سرمایه گذاری پایین، زمینه فعالیت و همکاری مطلوب فراهم است.

جوزپه پرونه سفیر ایتالیا نیز در این نشست به تمایل و رغبت سرمایه گذاران ایتالیایی برای همکاری در ایران اشاره کرد و گفت: از مشارکت اجرا شده در حوزه تجهیزات و تکنولوژی نیروگاه دالاهو می توان به عنوان دلیلی بر اثبات عدم تأثیرگذاری تحریم های امریکا بر روابط مشترک ایران و ایتالیا نام برد.

وی افزود: کرمانشاه بسیار غنی و مطلوب است و ماهم علاوه بر همکاریهای اقتصادی، در حوزه های فرهنگی و تبادل دانش و تجربه نیز با موضوع دانشگاه های ستان و با همکاری میراث فرهنگی اهتمام و تمایل داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 627

به "کرمانشاه بهشتی برای سرمایه گذاران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرمانشاه بهشتی برای سرمایه گذاران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید