اخبار مجلس

امکان افزایش سنوات تحصیلی دانشجویان، حذف درس مجاز شد

معاون آموزشی وزارت علوم از امکان افزایش سنوات تحصیلی دانشجویان با صلاحدید دانشگاه ها اطلاع داد و گفت: در صورت لزوم و با تشخیص معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، افزایش یک نیمسال به سقف سنوات دانشجویانی که به دلیل حذف واحدهای درسی یا عدم امکان برخورداری...

7 خرداد 1399

لاریجانی: ستاد مالی دولت برای حمایت از کسب و کار ها فعال تر گردد ، تاکید بر برطرف احتیاج مردم به اقلام بهداشتی

رئیس مجلس شورای اسلامی در ملاقات وزیر بهداشت گفت: برای جبران افت کسب و کار ها در کشور به دلیل شیوع کرونا، ستاد مالی دولت باید در زمینه پشتیبانی از آن ها فعال تر گردد.

4 اردیبهشت 1399

سقف معافیت مالیاتی حقوق کارمندان و کارگران تغییر کرد

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال 99 گفت که براساس مصوبه این کمیسیون حقوق کارکنان دولت تا سه میلیون تومان در ماه و حقوق کارگران تا دو میلیون و 300 هزار تومان از مالیات معاف می شوند.

23 بهمن 1398

ترامپ: پلوسی برای اجرای عدالت در سنا گریه می کند!

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز دوشنبه در پیامی توئیتری گفت: پلوسی (رئیس مجلس نمایندگان) ناعادلانه ترین محاکمه را در تاریخ کنگره آمریکا برای ما به معرض نمایش گذاشت و حالا برای (اجرای) عدالت در سنا گریه می کند و ضمن انجام این...

22 بهمن 1398

بودجه سال 99 دانشگاه تبریز افزایش یافت

بودجه دانشگاه تبریز در سال 99، 3.498.200 میلیون ریال برآورد شده بود که بر اساس اعلام وزارت علوم، سال جاری تنها 10 درصد بودجه دانشگاه ها نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

7 بهمن 1398

رابرت هانتر: مهمترین اختلاف اعضای ناتو چگونگی مقابله با روسیه است

سفیر اسبق آمریکا در پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) معتقد است مهمترین اختلاف میان کشورهای عضو این پیمان، چگونگی مقابله با روسیه است.

7 بهمن 1398

افزایش شمار کشته شدگان اعتراضات هند به 17 نفر

با ادامه یافتن اعتراضات به تصویب قانونی علیه مسلمانان در هند، شمار کشته شدگان درگیری با پلیس به 17 نفر رسید.

1 بهمن 1398

سمنان در شمار سه استان برتر در پرداخت تسهیلات رونق فراوری

خبرنگاران/سمنان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: بیش از چهار هزار و 600 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی استان پرداخت شده است.

30 دی 1398

کوشش باشگاه پرسپولیس برای لغو محرومیت کالدرون

مدیر امور حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: حکم صادره در ارتباط با کالدرون با توجه به مندرجات پرونده برای ما قابل قبول نبود و بر همین اساس نسبت به تجدیدنظرخواهی ویژه اقدام کردیم.

16 دی 1398

سفیر بولیوی: آمریکا از مورالس کینه دارد، استراتژی ناآرام سازی ونزوئلا در بولیوی اجرا شد

سفیر بولیوی در نشستی خبری تحولات اخیر کشورش را تشریح کرد و به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

13 دی 1398

احضار جان بولتون به کنگره آمریکا برای ارائه توضیحات درباره اوکراین گیت

رسانه های آمریکایی از احضار مشاور امنیت ملی سابق آمریکا برای ارائه توضیحات درباره رسوایی موسوم به اوکراین گیت به کمیته قضایی مجلس نمایندگان این کشور خبر دادند.

28 آذر 1398

رای قاضی آمریکایی در حمایت از روند استیضاح ترامپ

یک قاضی آمریکایی با صدور حکمی قانونی بودن تحقیقات دموکراتها برای استیضاح دونالد ترامپ را تایید نموده است.

21 آذر 1398

ترامپ: دمکرات ها استیضاح ام می نمایند؛ سنا حمایت

رئیس جمهوری آمریکا گفت: اعضای دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا رای لازم برای استیضاح وی را دارا هستند اما وقتی آنها استیضاح را به سنا ببرند، نمایندگان سنا از او حمایت خواهند کرد.

20 آبان 1398

رئیس مجلس اندونزی به قم سفر کرد

رئیس مجلس اندونزی و هیئت همراه در سفری به قم بارگاه ملکوتی کریمه اهل بیت(س) را زیارت کردند.

11 آبان 1398

نقش شرکت های دانش بنیان در اشتغال زایی

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت های دانش بنیان در شرایط فعلی تحریم می توانند در گشایش برخی از امور و اشتغال زایی برای قشر تحصیلکرده و گشودن راه های جدید در صنعت موثر واقع شوند.

1 آبان 1398

چین درخواست ترامپ برای تحقیق درباره بایدن را رد کرد

وزیر خارجه چین روز آدینه درخواست رئیس جمهور آمریکا برای تحقیق درباره خانواده جو بایدن، نامزد بالقوه حزب دموکرات در انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا را رد کرد.

14 مهر 1398

جمع بندی گزارش کمیسیون اصل 90 مجلس درباره خودرو با حضور وزرای اقتصاد و صنعت

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت که قرار است جلسه ای از سوی این کمیسیون برای بررسی گزارش خودرو با حضور وزرای صنعت و اقتصاد برگزار شود که در این جلسه به مسائل کسانی که برای خودروهای وارداتی ثبت نام کرده بودند نیز رسیدگی خواهد شد.

7 مهر 1398

نظام جامع تنظیم مقررات در فضای مجازی تدوین شد

معاون مرکز ملی فضای مجازی از تدوین سند نظام جامع تنظیم مقررات در حوزه فضای مجازی اطلاع داد و گفت: این سند آماده طرح در شورای عالی فضای مجازی برای تصویب نهایی است.

13 مرداد 1398

مرگ تدریجی دشت دامنه

دشت دامنه بحرانی ترین منطقه فریدن از نظر کاهش منابع آبی است، به نحوی که ممنوعیت توسعه بهره برداری از منابع آب این دشت طی سالهای گذشته تمدید شده است.

30 خرداد 1398

معاون شهردار تهران از تقدیم لایحه بودجه سال آینده شهرداری به شورای شهر اطلاع داد

خبرنگاران آنلاین:معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهردار تهران گفت: لایحه بودجه سال آینده شهرداری تهران یک شنبه چهاردهم بهمن تقدیم شورای شهر تهران می گردد.

17 خرداد 1398
تعداد: (25)