شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور در سایاخودرو

به گزارش مجله عکس، عنوان شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور در سایاخودرو به تنهایی کافی است تا علاقمندان به این کراس اوور کوپه مجذوب نماینده، شش دانگ حواسشان را جمع نمایند که چگونه می توانند این غول رویایی را از آن خود نمایند.

شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور در سایاخودرو

پس اگر از علاقمندان به محصولات مدرن و باکیفیت گروه خودروسازی بهمن هستید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها همراهی کنید.

امکان خرید اقساطی دیگنیتی برای کدام طبقه از جامعه ممکن است؟

بعید می دانیم کسی باشد که دلش نخواهد پشت فرمان یک خودرو باکیفیت و درجه یک مثل دیگنیتی، فیدلیتی، بسترن یا مزدا سه بنشیند.

اما بسیاری ها وقتی با تیتر شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور در سایاخودرو روبرو می شوند، اولش با خودشان می گویند: خب! خوش به حال پولدارها! ماکه انقدر سرمایه نداریم، اما کمی که دقیق تر شوند از خودشان می پرسند: چرا وقتی کسی این همه پول دارد که دیگنیتی سوار شود، باید زیر بار اقساط برود؟

این همان نکته ای است که قصد داریم در این بخش درباره اش صحبت کنیم.

اگر متقاضیان استفاده از شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور در سایاخودرو را از نظر توان اقتصادی به دو دسته تقسیم کنیم، به چنین نتیجه ای خواهیم رسید:

گروه اول جز طبقه میانه رو به پایین قرار می گیرند که حتی پس انداز آنچنانی برای پرداخت پیش قسط هم ندارند و یا در دسته دوم و ثروتمندان جای می گیرند که حتی به مقدار قیمت نقدی دیگنیتی هم پول دارند، اما ترجیحشان این است به شیوه اقساطی صاحب خودرو محبوبشان شوند.

حال طرح سایا خودرو برای کدام طبقه مناسب است؟! در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد.

شرایط فروش اقساطی دیگنیتی از سوی سایا خودرو

ما معتقدیم، شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور در سایاخودرو برای همه دهک های جامعه مناسب است، اما پیش از اینکه به تفصیل دلایل اثبات ادعای خود را مطرح کنیم، ضروری است شرایط این مجموعه برای فروش قسطی دیگنیتی را یادآور شویم:

  • تحویل فوری و آنی خودرو
  • ثبت سند دیگنیتی به نام خریدار پس از انجام روال معمول اداری نظیر تنظیم سند، تعویض پلاک و ...
  • فروش اقساطی خودرو بدون پیش پرداخت
  • خرید دیگنیتی با قیمت واقعی و حاشیه سود متعارف بازار
  • معامله با قراردادی شفاف
  • عمل به تمامی تعهدات از سوی فروشنده
  • ارائه مشاوره رایگان پیش از خرید به وسیله کارشناسان مجرب
  • مشخص اقساط بلند مدت
  • مشخص مبلغ اقساط بر اساس مقدار عایدی و قدرت اقتصادی مشتری
  • چگونه اقشار کم عایدی می توانند برای خرید اقساطی دیگنیتی از سایا خودرو اقدام نمایند

از مهم ترین شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور در سایاخودرو، امکان عرضه خودرو با کمترین سرمایه و حتی بدون پیش پرداخت است. مگر از این بهتر هم می شود؟!

شما با هر مقدار عایدی و پس اندازی که دارید، می توانید از خودرو رویایی تان سواری بگیرید. زیرا مبلغ اقساط هم با نظر شما مشخص خواهد شد و مدت باز پرداخت هم، بلندمدت است.

طبیعی است که باز پرداخت چند صد میلیون طی سه یا شش ماه بسیار سخت است، اما وقتی همین زمان دو یا سه برابر می شود، از حجم فشار ها کاسته می شود.

چرا دهک های بالای جامعه هم از خرید اقساطی دیگنیتی از سایا خودرو استقبال می نمایند؟

هنوز هم عده زیادی هستند که تصور می نمایند استفاده از شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور در سایاخودرو متعلق به کسانی است که، چون پول کافی برای خرید نقدی ندارند، ناچارند زیر بار اقساط بروند.

اما حتما شما هم این مثل را شنیده اید که: پول، پول می آورد. عاقلانه ترین واکنش اقتصادی در اقتصاد تورم زده کشور ما این است که برای خرید های بزرگ به سراغ پرداخت اقساط برویم و از انباشت سرمایه در یک حوزه جلوگیری کنیم؛ بنابراین تعجبی ندارد اگر ببینید کسانی که حتی به مقدار خرید نقدی چندین دیگنیتی پول دارند هم از شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور در سایاخودرو استقبال نمایند.

زیرا این روش فرصت و فضای کافی به آن ها می دهد تا مابقی پول خود را در دیگر بازار های اقتصادی سرمایه گذاری نمایند.

از طرفی روز به روز قدرت خرید پول ملی کاسته می شود، این به این معناست که مبلغ اقساط امروز، شش ماه دیگر یا یک سال دیگر بسیار ناچیز در نظر گرفته می شود، در حالی که بر قیمت خودرو طبق اصل تورم افزوده شده است. به همین علت ثروتمندان نیز از شرکت در طرح های اقساطی استقبال می نمایند و به آن به چشم یک سرمایه گذاری نگاه می نمایند.

مزایای خودرو دیگنیتی

بهمن موتور، خودرو مونتاژی دانگ فنگ ix5 چینی را پرستیژ نام نهاد و انتها با عنوان دیگنیتی به مشتری ایرانی عرضه کرد.

حال که دانستیم شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور در سایاخودرو برای تمامی اقشار جامعه، مناسب و قابل دسترسی است بد نیست اشاره ای به مزایای این غول خشن و مجذوب کننده داشته باشیم:

توان فنی مناسب

معمولا کراس اوور های سایز میانه، فقط چهره مجذوب کنندهی دارند و از نظر فنی، شتاب و مصرف سوخت، ایده آل نیستند.

با این حال دیگنیتی با ابعاد و جثه نسبتا بزرگ خود تنها در 13 ثانیه به حداکثر سرعت 180 کیلومتر بر ساعت می رسد و مقدار مصرف سوخت ترکیبی آن در هر 100 کیلومتر 7.3 لیتر اعلام شده است.

بعلاوه استاندارد آلایندگی دیگنیتی یورو 5 اعلام شده است، یعنی با کمترین مقدار آلاینده یک ماشین مطلوب هم برای شهر های پرترافیک و هم روستا های بکر و سرسبز است.

ظاهر مدرن، کابین لوکس و جادار

با استفاده از شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور در سایاخودرو شما صاحب خودرویی می شوید که از هر زاویه ای به بدنه آن نگاه کنید، هیچ ایراد قابل ذکری پیدا نخواهید کرد. فرم چراغ ها، جلو پنجره، سپر، انحنای سقف و خطوط بدنه، همه و همه قدرت و جدیت را القا می نماید. همین مقدار از زیبایی و وقار در کابین نیز دیده می شود، همه چیز در استانداردترین حالت ممکن واقع شده است و فضای کابین برای پنج سرنشین قوی هیکل، مهیاست.

متریال به کار رفته برای روکش فرمان، داشبورد، تو دری ها و صندلی ها عالی است و کابین دیگنیتی قابل رقابت با برترین خودرو های روز دنیاست.

ایمنی مطلوب

زیبایی، بدون ایمنی، هیچ اهمیتی ندارد. اگر متقاضی استفاده از شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور در سایاخودرو هستید، باید بدانید که این خودرو با بهره مندی از امکانات ایمنی متعدد، یک سر و گردن نسبت به دیگر تولیدات چینی فزونی دارد. از جنس بدنه که از فولاد بسیار سخت است گرفته تا شش ایربگ و سیستم های کنترل نماینده و هشدار دهنده متعدد که همگی به راننده یاری می نمایند تا در حوادث راحت تر بتواند خودرو را مهار کند.

امکانات رفاهی متعدد

مشتری ایرانی، عاشق امکانات رفاهی است. وجود سان روف پانوراما به تنهایی می تواند علت محکمی برای خرید یک خودرو باشد، حال اینکه با استفاده از شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور در سایاخودرو شما می توانید خودرویی را مالک شوید که مجهز به امکانات دیگری مانند دوربین 360 درجه، صندلی برقی راننده با قابلیت تنظیم در 6 جهت، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک و کروز کنترل نیز هست.

سواری مطلوب

خودرویی با ابعاد و امکانات دیگنیتی، جان می دهد برای یک مسافرت طولانی مدت! خبر خوب اینکه تجربه کاربری مالکان، سواری نرم را از مزایای ویژه این خودرو برشمرده است.

یعنی شما طی مسافت از آسایش نسبی برخوردار خواهید بود و با توجه به سیستم تعلیق این خودرو، ضربات به بخش خارجی دیگنیتی، آرامش داخل کابین را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

سخن پایانی

برترین شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور در سایاخودرو فراهم شده است تا اگر تا امروز سواری گرفتن از محصولات بهمن موتور را رویا می پنداشتید، بدانید که تحقق این رویا در یک قدمی شماست.

برای اطلاع از جزییات طرح، اطلاع از قیمت روز محصولات گروه بهمن و نیز دریافت مشاوره رایگان پیش از خرید، همه روزه در ساعات کاری می توانید با با مراکز فروش سایا خودرو تماس بگیرید.

منبع: اعتمادآنلاین

منبع: فرارو
انتشار: 24 مهر 1401 بروزرسانی: 24 مهر 1401 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 2186

به "شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور در سایاخودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور در سایاخودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید