فروش ساختمان فوتسال دستور وزیر است، سراجی به این نکات توجه کند

به گزارش مجله عکس، ناصر صالح درباره انتخاب مهرداد سراجی به عنوان سرپرست کمیته فوتسال به خبرنگاران، گفت: بالطبع سراجی در خانواده فوتسال شناخته شده نیست و تجربه فوتسالی در کشور ما ندارد اما یک نکته مهم است. در حال حاضر در ورزش کشورمان عزیزانی در راس قرار می گیرند که شاید هیچ تخصصی ندارند.

فروش ساختمان فوتسال دستور وزیر است، سراجی به این نکات توجه کند

وی اضافه کرد: در گذشته یک فرد سیاسی به نام صفایی فراهانی به فدراسیون فوتبال ایران آمد. آنقدر مدیریت او خوب بود که افراد متخصص را با خود به فدراسیون آورد و فوتبال کشور را سروسامان داد. همواره نام صفایی فراهانی به نیکی به یاد همه علاقه مندان به فوتبال و فوتسال می ماند.

مدرس بین المللی فوتسال با بیان اینکه سراجی هیچ اطلاعی از بطن فوتسال کشور و از مسائل و اتفاقاتی که می افتد، ندارد اظهار کرد: سراجی در باشگاه سایپا مدیر و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال است ولی فوتسال افراد متخصصی می خواهد که در کنارش باشند تا راه درست را برای آینده فوتسال رقم بزنند. در حال حاضر به هیچ وجه فوتسال ما حال خوبی ندارد. باشگاه ها، تیم ملی، بازیکنان و ساختار فوتسال ما روی اصول نیست.

صالح یادآور شد: در 10 سال اخیر راه کجی را در فوتسال انتخاب نموده ایم و بر همان اساس جلو می رویم ولی بدانیم در آینده، فوتسال ما شکست می خورد. اگر سراجی می خواهد در کارش پیروز باشد حتماً از افرادی استفاده کند که آدم های صادقی هستند و می خواهند خدمت نمایند نه کسانی که دنبال منافع شخصی هستند.

وی درباره اینکه گفته می گردد افراد غیر مرتبط با فوتسال وارد این رشته شده اند، تاکید نمود: اگر سراجی شناخت داشته هیچ وقت این افراد را انتخاب نمی کند. در گذشته هم در کمیته فنی ما بودند افرادی که فقط دنبال منافع خودشان و سفرها بودند و این به فوتسالمان لطمه زد. من خودم در کمیته فنی بودم و وقتی این جو را دیدم و متوجه شدم کمیته فنی راهی را پیش پای رئیس فدراسیون نمی گذارد استعفا دادم. سراجی مدیر است و به هر حال انتخاب شده است. ایرادی ندارد. در تمام ارکان ورزش کشورمان افرادی انتخاب می شوند که تخصص ندارند و کار می نمایند؛ خوب یا بدش بعدها قضاوت می گردد. سراجی اگر می خواهد واقعاً پیروز باشد باید با پیشکسوتان نشست داشته باشد و از آنها راه حل بخواهد.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال کره جنوبی درباره تصمیم فدراسیون فوتبال برای فروش ساختمان سازمان لیگ فوتسال یادآور شد: بزرگترین لطمه ای که در آینده به اعتبار فوتسالمان می خورد این است که برای فوتسال ارزش قائل نیستند. فوتسال ما با بودجه باشگاه ها این ساختمان ها را خریداری نموده است. فکر نمی کنم عزیزی خادم به یکباره این تصمیم را گرفته باشد. شک نکنید از مقامات بالاتر از جمله وزیر ورزش در این موضوع دخالت داشته و فروش ساختمان فوتسال دستور ایشان بوده است. عزیزی خادم تازه کارش را آغاز نموده است و بالطبع از ایشان خواسته شده به خاطر بدهی ها، ساختمان را بفروشد.

صالح ادامه داد: با این کار، بزرگترین لطمه به فوتسال خواهد خورد. اینکه باشگاه ها تصمیم گرفتند در مسابقات سال بعد لیگ برتر شرکت ننمایند ارزشمند و احترام به فوتسال است. مملکت ما این همه سرمایه دارد. بروند دست به دامن مقامات مسئول شوند و از آنها یاری بخواهند. چطور برای فوتبال این همه ریخت و پاش می گردد و برای سفرها و اردوها هواپیمای اختصاصی در نظر می گیرند ولی برای پرداخت پاداش بانوان و آقایان زحمت کش فوتسال عاجز هستند. این بزرگترین بی احترامی به خانواده فوتسال است. باید تمام اهالی فوتسال چه مربیان، مدرسان، باشگاه ها و مدیران دست به دست هم بدهند و اجازه ندهند ساختمان های فوتسال به فروش برود.

مدرس بین المللی فوتسال ایران در انتها گفت: تا زمانی که ورزش کشور ما اسیر بی عدالتی، باندبازی و تبانی ها باشد عاقبت ورزش ما بهتر از این نخواهد شد. ان شاءالله خدا یاری کند همه به راه راست راهنمایی شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 خرداد 1400 بروزرسانی: 31 خرداد 1400 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1699

به "فروش ساختمان فوتسال دستور وزیر است، سراجی به این نکات توجه کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش ساختمان فوتسال دستور وزیر است، سراجی به این نکات توجه کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید