صنایع دستی

توسعه گردشگری در قزوین مشکل اشتغال را حل می نماید

به گزارش خبرنگاران،مسعود نصرتی درجلسه شورای اسلامی شهر قزوین که روزدوشنبه در تالار مردم برگزار گردید، گفت: امروزه گردشگری در توسعه شهری نقش بی بدیلی دارد و می تواند تاثیرگذار باشد.

4 اسفند 1398

حمایت همه جانبه از بخش خصوصی گردشگری گلستان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان در ملاقات با سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این استان گفت: با تمام توان از بخش خصوصی حوزه گردشگری و صنایع دستی استان گلستان حمایت می کنیم و هر جا احتیاج باشد در جهت تسریع در مسائل و موضوعات...

2 اسفند 1398

بازار کم رنگ صنایع دستی آذربایجان غربی

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی آذربایجان غربی گفت: بخشی از اقدامات اداره کل در راستای حمایت از فعالان صنایع دستی استان، برپایی نمایشگاه و بازارچه های دائمی و موقت است، اما به دلیل نبود معرفی صحیح، مشکل فروش هنرمندان رفع نشده است.

25 بهمن 1398

تعریف 160روستای مازندران به عنوان مقصد گردشگری نهایی شد

مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت که تعریف 160 روستای استان به عنوان راستا و مقصد گردشگری نهایی شده است.

18 بهمن 1398

کاهش زمان پاسخ گویی به درخواست ها و شکایات در زنجان

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان گفت: در سال 98 هیچ گونه شکایتی از اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در سامانه سامد به ثبت نرسیده است.

13 بهمن 1398

تفاهم نامه دوستی بین شهرداری تبریز و کاشان امضا شد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی طی جلسه ای مشترک با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تبریز و همچنین شهردار و رئیس شورای شهر کاشان تفاهم نامه ای با عنوان دوستی امضا شد.

5 بهمن 1398

اصفهان دارای پیشینه تاریخی به قدمت حیات ایرانیان است

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان در دهمین نشست نکوداشت اصفهان گفت: اصفهان دارای پیشینه تاریخی به قدمت تاریخ ایران است.

27 دی 1398

زیباترین مرزهای بین المللی جهان

زیباترین مرزهای بین المللی جهان را می شناسید؟ مرزهایی که بین کشورهای مختلف جهان واقع شده اند، همگی توسط انسان معین شده اند. اما بعضی از آنها دارای مناظر چشمگیر و فرهنگی متمایز هستند و مرزهای خاصی را ایجاد نموده اند. این مرزها با شکوه تمام ایستاده اند...

23 دی 1398

راهنمای خرید در چیانگ مای، تایلند

چیانگ مای یکی از مقاصد گردشگری محبوب در شمال تایلند است. غیر از جاذبه های طبیعی فراوان، این شهر موقعیت های زیادی برای خرید دارد.

12 آذر 1398

چالش اطلاع رسانی در حوزه گردشگری و راه های پیش روی روابط عمومی

امروزه گردشگری یک صنعت درآمدزا در تمام جهانست و دولت ها سعی می نمایند تا نسبت به سایر کشورها پیشی بگیرند. بازدید از دیوار چین و عجایب هفت گانه جهان برای کشورهای مبدأ میلیاردها دلار درآمد بدون سرمایه گذاری پدید آورده است.

3 آذر 1398

حمایت کمیته امداد خراسان شمالی از 38 هزار و 361 زن سرپرست خانوار

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: 38 هزار و 361 زن سرپرست خانوار این استان تحت حمایت این نهاد قرار دارند.

24 آبان 1398

خانه- کافه ها هنوز مصداق تأسیسات گردشگری نیستند

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی گفت: خانه کافه ها هنوز در آئین نامه تأسیسات گردشگری قرار نگرفته اند تا ما بتوانیم به آنها مجوز فعالیت بدهیم.

23 آبان 1398

تقدیر مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از فرمانده نیروی انتظامی استان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی در دیدار با فرمانده انتظامی استان از زحمات ارزشمند نیروی انتظامی قدردانی کرد.

23 آبان 1398

تعاملات تجاری بین استان مرکزی و کشور اندونزی افزایش می یابد

استاندار مرکزی با بیان اینکه تعاملات تجاری بین استان مرکزی و کشور اندونزی افزایش می یابد گفت: استان مرکزی آمادگی تامین نیازهای کشور اندونزی را دارد.

22 آبان 1398

ایجاد فرصت بازاریابی و عرضه تولیدات هرمزگان با برپایی نمایشگاه در عمان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با اشاره به حضور تجار، بازرگانان و تولیدکنندگان هرمزگانی در نمایشگاه مسندم عمان گفت: نمایش محصولات ایرانی بهترین فرصت برای بازاریابی و عرضه تولیدات استان در عمان است

15 آبان 1398

معرفی شمال ایران به مردم عمان ، مذاکره برای جذب گردشگر سلامت

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سفر به عمان از مذاکره برای جذب گردشگر سلامت از این کشور اطلاع داد.

6 آبان 1398

اعطای بیش از 8 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به صنعتگران بیرجندی در سال 97

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بیرجند گفت: در سال97 مبلغ 8 میلیارد و 653 میلیون ریال تسهیلات به صنعتگران حوزه صنایع دستی در شهرستان بیرجند اعطا شده است.

30 مهر 1398

هانوی در یک نگاه

هانوی پایتخت و دومین شهر بزرگ کشور ویتنام است که هزاران سال پیش توسط چینی ها به وجود آمده است و بیشتر جاذبه های توریستی کشور ویتنام نیز در این شهر واقع شده است.

29 مهر 1398

دماوند نشان بزرگی و استقامت ملت ایران است، روابط ایران و اتریش در سطح بسیار خوبی است

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: کوهنوردان، انسان های مقاومی هستند که در سخت ترین شرایط به قله صعود می نمایند و حتماً یکی از ویژگی های آن ها، آزاده بودن است.

13 مهر 1398

میدان ارگ اراک ثبت ملی شد

میدان ارگ قدیمی ترین میدان شهر اراک و یکی از قدیمترین پدیده های معماری این شهر بحساب می آید که با توجه به جایگاه تاریخی، معماری، اجتماعی و تاریخ شفاهی شهر حائز اهمیت است که به ثبت ملی رسید.

8 مهر 1398
تعداد: (33)